کارن

نمایش 1–24 از 36 نتیجه

معرفی برند کارن Karen

شركت داروسازی و مکمل‌های غذايي- حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب‌ترین مواد اوليه وارداتی از کمپانی‌های معتبر و به‌کارگیری كادر علمي مجرب با تخصص‌های خاص ازجمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف، علاوه بر تولید مکمل‌های غذایی بخش تندرستی  و بیمارستانی، اقدام به توليد انواع مکمل‌های غذايي ورزشی  بانام تجاری PNC و همچنین دارو نموده است.

 تاریخچه برند کارن

شروع فعالیت و تولید مکمل: شرکت داروسازى کارن به‌عنوان اولین شرکت تولیدکننده مکمل‌های دارویى، غذایى، ورزشى و فرمول‌های انترال، فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده و هم‌اکنون با 10 خط تولید و بیش از 130 نوع مکمل و فرمولاى مختلف یکى از خوش‌نام‌ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى موجود در بازار می‌باشد.

اخذ گواهینامه‌های لازم و تولید دارو: ازآنجاکه تولید محصول سالم و باکیفیت از اهداف این مجموعه می‌باشد، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه‌های ISO 9001، HACCP، ISO 22000، ISO 14001،DQS آلمان، GC MARK و HALAL را دریافت نموده و بعد از سال‌ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور ورود نموده در فضاى بیش از 1000 مترمربع خط جامدات خود را به بهره‌برداری رسانده است. همچنین یکى از پیشرفته‌ترین و بزرگ‌ترین خطوط سافت ژل منطقه در شرکت داروسازى کارن به بهره‌برداری رسیده و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تولید 8 دارو، در نیمه اول سال 1397 در این خط انجام‌شده است.

چشم‌انداز

تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده مکمل‌های غذایى در ایران و خاورمیانه و یکى از برترین تولیدکنندگان دارویى کشور باشهرت به کیفیت.

مأموریت

تولید محصولات کارن باکیفیت و سالم با پایبندی به شعار “تعهد به کیفیت” در تولید، به‌منظور ارتقای کیفیت زندگی و سلامت افراد جامعه.

محصولات برند کارن

  • مکمل‌های ورزشى

مکمل‌های ورزشى شرکت کارن با برند PNC قدیمی‌ترین و خوشنام ترین برند مکمل‌های ورزشى در ایران و مورد تأیید متخصصین در امر تغذیه ورزشى،  پزشکان مشغول در حوزه ورزش، گروه‌های ملى و باشگاهى و فدراسیون‌های ورزشى ازجمله فدراسیون پزشکى ورزشى می‌باشد. در تولید این محصولات همواره نیاز جامعه ورزش، تأثیرگذاری مکمل در پژوهش‌های علمى انجام‌شده و سلامت محصول مدنظر مدیران شرکت کارن و از رموز موفقیت این برند بوده است. قیمت محصولات برند کارن نیز همواره از مهمترین نقاط قوت این شرکت بوده است.

  • مکمل‌های بیمارستانى

فرمول‌های آماده گاواژ تولیدشده در شرکت داروسازى کارن تحت عنوان انترامیل اولین فرمول‌های گاواژ تولیدشده در کشور می‌باشد که باهدف کمک به وضعیت نامناسب تغذیه بیماران بسترى در بخش‌های مراقبت‌های ویژه، باکیفیت قابل‌رقابت با محصولات مشابه خارجى و قیمت مناسب به بازار عرضه‌شده و هم‌اکنون با کسب رضایت و تأیید متخصصین تغذیه و مراقبت‌های ویژه محبوب‌ترین و پرمصرف‌ترین فرمول‌های گاواژ در ایران می‌باشد. با توجه به نیاز بیمارستان‌ها و بنا به درخواست متخصصین، محصولات هیلاژن، پیورپروتئین و کالرى میل نیز به سبد محصولات بیمارستانى کارن اضافه‌شده و هم‌اکنون در کنار انواع انترامیل جزو محصولات محبوب و پرفروش شرکت می‌باشند.

انترامیل پر پروتئین یک مکمل غذایی کامل برای بیماران هیپرمتابولیک و  افرادی که دارای سوءتغذیه می باشند، بسیار مناسب است. این مکمل حاوی ویتامین ها و مینرال های ضروری بدن می باشد که به سرعت جذب بدن شده و شکاف های تغذیه ای را می پوشاند.

  • مکمل‌های تندرستى

مکمل لاغرى اسلیم لست و مکمل افزایش وزن کودکان گین آپ دو محصول خوش‌نام و محبوب از اولین مکمل‌های تندرستى کارن می‌باشند. هم‌اکنون شرکت کارن با بیش از 20 محصول در حیطه‌های کاهش وزن، افزایش وزن و ارتقاء سلامت یکى از پیشروان این عرصه است.

اسلیم لست یک مکمل لاغری می باشد که حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه است، این محصول از ترکیبات منحصر به فردی تشکیل شده است که با القاء حس سیری به کاهش وزن کمک می‌کند. پودر اسلیم لست کارن فاقد هرگونه ماده دارویی و شیمیایی است بنابراین با مکانیسم های طبیعی به کاهش وزن کمک می‌کند.

  • دارو

پنج محصول سولفاسالازین، والسارتان،  کارنولیپ (ارلیستات)، پرگابالین و کارنوفن (ایپوبروفن) تولیدشده در شرکت داروسازى کارن هم‌اکنون در سراسر کشور در حال توزیع می‌باشد و به‌زودی  داروی های متعددی نیز به سبد محصولات کارن اضافه خواهد شد.