قوانین سایت داروخانه آنلاین داروبوم

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وبسایت داروبوم به دقت مطالعه فرمایید.

استفاده از سرویس‌ها و خدمات داروبوم

ورود کاربران به وب‏‌ سایت داروخانه آنلاین داروبوم، استفاده از پروفایل شخصی، تخفیف ها و طرح­ های تشویفی و سایر خدمات ارائه شده توسط داروبوم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ‏ها و خدمات داروبوم می­ باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین داروبوم از سوی کاربر می ­باشد. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج بدون نیاز به مطلع ساختن کاربر، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می‏ ‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت آنلاین داروبوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می­ باشد و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می ­باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی داروبوم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می ­باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر سایت داروبوم به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود ، فرم ثبت نام را تکمیل کرده و پیرو آن نسبت به استفاده از وبسایت که شامل مطالعه محتواهای آموزنده و خرید و درج نظرات در سایت می شود اقدام نماید.

تعهدات مشتری

شما به عنوان مشتری داروبوم موافقت می نمایید:

  • از ارسال هرگونه محتوا یا رفتار مغایر با قوانین و موازین شرعی و قانونی خودداری نمایید.
  • مسئولیت هرگونه اطلاعات داده شده به داروبوم و استفاده از اطلاعات سایت داروبوم را به عهده می گیرید.
  • در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط وبسایت داروبوم در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، داروبوم مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

نحوه ثبت سفارش

سفارش کالا در داروبوم به دو صورت ثبت نام اینترنتی و پرداخت از طریق درگاههای سایت و یا ثبت سفارش تلفنی و پرداخت از طریق شماره کارتهای اعلامی به مشتری می­باشد. سایت داروبوم با توجه به اینکه در حوزه فروش اینترنتی فعالیت دارد لذا دفتر فروشی که برای خرید حضوری بتواند ارائه خدمات دهد نداشته و به هیچ عنوان خرید حضوری ندارد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات داروبوم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به داروبوم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که داروبوم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس ‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن ‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌ کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌ های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست های رعایت حریم شخصی و خصوصی

وبسایت داروبوم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می ‏‌کند. داروبوم متعهد می ‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت داروبوم ، شما رضایت خود را از این سیاست اعلام می نمایید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت داروبوم ، علائم تجاری مانند آرم، لوگو، متن، توضیحات، گرافیک، تصاویر و کپی، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت داروبوم جزئی از اموال داروبوم محسوب می ‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار داروبوم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت داروبوم محفوظ می ‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره ‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات ‏‌سایت داروبوم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای داروبوم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات داروبوم، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می ‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی darooboom.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌ ‏گیریم. وب سایت داروبوم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از darooboom.comندارد.

خدمات و محدودیت ها

داروبوم اطمینان می دهد که هر مجموعه در وضعیت مناسب بهداشتی و کنترل شده به شما تحویل داده شود. داروبوم از الگوریتم­ های مختلفی جهت اولویت دهی در ارسال مجموعه ها به اعضا استفاده می کند که شامل طول مدت عضویت، نوع عضویت، محدودیت در مجموعه ها، تعداد درخواست ها و … می باشد.

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه سفارش ‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وبسایت داروبوم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت روز امکان ثبت سفارش می‌‏ دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 18 روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وبسایت داروبوم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وبسایت داروبوم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در داروبوم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وبسایت داروبوم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

وبسایت داروبوم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

داروبوم همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و داروبوم تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش داروبوم اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش داروبوم ارسال شود.

سفارش های مرجوعی

وجه تمام سفارش های مرجوعی که توسط وبسایت داروبوم مورد قبول باشد، تنها در زمانی برگشت داده می شود که محصول مورد نظر کاملاً سالم و استفاده نشده به انبار داروبوم تحویل داده شود. پس از تحویل محصول مرجوعی طی مدت 24 الی 48 ساعت وجه مربوطه به حساب مشتری عودت داده می شود.

اتمام موجودی

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالي کالاهاي موجود در وبسایت داروبوم و یا عدم موجودی محصول در انبار داروبوم، حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام شده توسط مشتري، براي وبسایت داروبوم محفوظ است. داروبوم در اسرع وقت وجوه دريافتي را به حساب اعلام شده توسط مشتري واريز و عودت مي‌نمايد و مشتري با ورود به وبسایت داروبوم مي‌پذيرد از اين امر آگاهي داشته و در اين خصوص ادعايي نخواهد داشت.

وبسایت داروبوم همواره در ارسال و تحويل کليه سفارشات ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را انجام مي‌دهد. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي در وبسایت داروبوم به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي داروبوم محفوظ است و يا مشتري مي‏‌تواند به جاي کالاي به اتمام رسيده، محصول ديگري را جايگزين کند.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در داروبوم، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید محصولات به صورت کاربردی می باشد. بدیهی است بخش نظرات داروبوم با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تأیید، کاربر نظر خود را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر کاربر تأیید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آید. داروبوم در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌ وجه به معنی تأیید فنی داروبوم درباره‌ی محتویات نظر نمی باشد؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود برای یا خرید کالا قرار ندهند.

نمایندگی

داروبوم در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از یا فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی داروبوم اطلاع دهید.

در حال حاضر داروبوم تنها در تهران، خدمات ارسال و تحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع و پخش خود انجام می‌دهد و برای خرید تنها باید به وب سایت داروبوم مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

حق مالکیت

کلیه محتویات و حقوق وبسایت داروبوم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت داروبوم تعلق دارد. وبسایت داروبوم هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینک­های مرده نمی­پذیرد. سرویس­های سایت آنگونه که هست ارائه می شود و سایت داروبوم تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر و یا عدم کارکرد سایت را که می­تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

حق واگذاری

داروبوم این اجازه را دارد تا حقوق امتیازات این سایت را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری بدون اطلاع اعضا و کاربران واگذار نماید.

ارتباطات با سایر سایتها

وبسایت داروبوم ممکن است با قراردادن لینک های ارتباطی در سایت، اجازه شما را برای دسترسی به سایتها فراهم آورد.