سوالات متداول داروخانه آنلاین داروبوم

آیا برای خرید از داروبوم، حتماً باید عضو سایت باشیم؟

برای خرید از داروبوم نیاز است تا عضو سایت باشید. عضویت در داروبوم بسیار راحت بوده و با یک شماره موبایل به راحتی می توانید ثبت نام انجام دهید. همچنین با ثبت نام و عضویت در داروبوم شما می توانید از مزایای باشگاه مشتریان داروبوم از قبیل کدهای تخفیف، امتیاز وفاداری، اطلاع از جشنواره های فروش ویژه نیز بهره مند شوید. در صورتی که به هر دلیلی امکان خرید عضویت در سایت را نداشتید می توانید به صورت تلفنی هم خرید خود را انجام دهید.

نحوه ثبت سفارش در داروخانه آنلاین داروبوم چگونه است؟

سفارش‌ها داروخانه آنلاین داروبوم به دو صورت اینترنتی و تلفنی ثبت می‌گردد.
ثبت سفارش اینترنتی از طریق سایت داروخانه آنلاین داروبوم صورت گرفته و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، سفارش خود را ثبت نمایید و همچنین از مزایای باشگاه مشتریان داروبوم بهره همند شوید.
ثبت سفارش تلفنی که از طریق کارشناسان داروبوم صورت می‌گیرد تنها در ساعات کاری داروبوم ممکن می‌باشد. در این روش، کارشناسان داروخانه آنلاین داروبوم، مشخصات و محصول مورد نظر شما را به‌ صورت تلفنی ثبت کرده و سفارش شما وارد فرآیند ارسال می‌کنند. برای این منظور شما می‌توانید از شماره تماس‌های درج‌شده در بالای صفحه استفاده نمایید.

در چه ساعاتی امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

ثبت سفارش اینترنتی در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن می‌باشد. در اولین فرصت کارشناسان داروخانه آنلاین داروبوم، سفارش‌ها را دریافت و وارد فرآیند ارسال می‌نمایند.
ثبت سفارش تلفنی در ساعات کاری داروخانه آنلاین داروبوم ممکن خواهد بود. در خارج از ساعات کاری داروخانه آنلاین، شما می‌توانید سفارش خود را به‌صورت اینترنتی ثبت نمایید. کارشناسان داروبوم در اولین روز کاری بعد سفارش شمارا بررسی و وارد فرآیند ارسال خواهند کرد.

نحوه پرداخت سفارش چگونه است؟

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
تمامی مشتریان عزیز داروبوم می‌توانند مبلغ سفارش‌ها خود را از طریق درگاه پرداخت الکترونیک داروبوم به‌صورت آنلاین پرداخت نمایند.
پرداخت نقدی درب منزل
شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را به‌صورت نقدی به سفیران داروخانه آنلاین داروبوم تحویل دهند.
پرداخت از طریق دستگاه پوز POS سیار
تمامی سفیران داروخانه آنلاین داروبوم در شهر تهران مجهز به دستگاه پوز Pos سیار می‌باشند و شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را این طریق تسویه نمایید.

مدت‌ زمان تحویل سفارش چقدر است؟

برای سفارش‌ها تهران ارسال در فردای اولین روز کاری از ساعت 10 الی 15 و 16 الی 20 ممکن خواهد بود. سفارش‌ها شهرستان نیز تحویل پست داده می‌شود و معمولاً ظرف مدت 72 ساعت کاری بسته به شهر مقصد توسط پست تحویل داده می‌شود.

چگونه می‌توان از اصالت کالا اطمینان پیدا کرد؟

داروخانه آنلاین داروبوم تنها محصولات اصلی و معتبر ارائه می‌دهد.
تمامی تأمین‌کنندگان محصولات داروخانه آنلاین داروبوم، می‌بایست جزء شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده قانونی کشور باشند و نیاز است تا مجوزهای لازم وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بهداشت و یا سازمان غذا و دارو را دارا باشند.
همچنین شایان ‌ذکر است، تمامی محصولات خارجی داروبوم دارای مجوزهای لازم بوده و توسط نمایندگان رسمی انواع برندها و از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.
محصولات ارائه‌شده در بخش مکمل‌های داروبوم همگی دارای برچسب اصالت سازمان غذا و دارو می‌باشند و شما می توانید از طرق زیر مورد استعلام قرار دهید.
پس از دریافت محصول، از طریق سامانه پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲ یا از طریق نرم‌افزار TTAC که بر روی موبایل‌ها قابل‌نصب است و یا از طریق  سایت TTAC.ir اصالت کالا را استعلام و شناسایی نمایید.
از طریق سایت یا می‌بایست کد UID را وارد و یا برچسب را تراشیده و کد 16 رقمی را در ردیف‌های خود (عکس سمت چپ) وارد نمایید.

هزینه ارسال به شهرستان یا تهران چقدر است؟

برای ارسال تهران و شهرستان درصورتی‌که جمع مبلغ فاکتور بالای 750.000 تومان باشد هزینه ارسال رایگان بوده و برای خرید زیر 750.000 تومان، 40.000 تومان هزینه ارسال لحاظ می‌شود و برای سفارش های زیر 200 هزار تومان، هزینه ارسال 50,000 تومان می باشد.