ژن استار

نمایش 1–24 از 28 نتیجه

ناموجود
2,100,000 تومان4,550,000 تومان

برند ژن استار Genestar

محصولات برند ژن استار

GENESTAR یک شرکت مکمل غذایی و ورزشی است که فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است. این شرکت مکمل‌ها را با استفاده از کادر علمی باتجربه خود و مواد اولیه باکیفیت تولید می‌کند. ازآنجاکه این شرکت از این واقعیت آگاه است که واحد تحقیق و توسعه درواقع موجب مراقبت از یک کارخانه داروسازی پویا می‌شود، از ابتدای فعالیت خود سعی کرده است داروسازان متخصص را از سراسر کشور جمع کند تا کیفیت محصولات را ارتقا بخشد. کلیه محصولات بر پایه استانداردهای GMP است. این شرکت موفق به کسب مجوزهای ISO 9001، HACCP و ISO 22000 شده است.

ژن استار برندی پیشرو درزمینهٔ تولید مکمل‌های ورزشی زیر نظر شرکت ستارگان نیک محصولاتی باکیفیت جهانی را با بهرگیری از دانش روز و تهیه مواد اولیه از بهترین برندهای دنیا تولید می‌کند. ژن استار همواره می‌کوشد با افزایش کیفیت و تنوع محصولات و نیز حمایت از ورزشکاران در رشته‌های مختلف گامی مؤثر در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه ورزشکاران بردارد.

مکمل بدن‌سازی ستارگان نیک یا ژن استار

شرکت داروسازی و مکمل بدن‌سازی ستارگان نیک، با مشارکت شرکت HEALTH EMPIRE کانادا با بهره‌گیری از کادر علمی مجرب و دانش روز و استفاده از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه وارداتی از شرکت‌های معتبر دنیاٰ، اقدام به تولید مکمل بدن‌سازی با نام ژن ستار نموده است، این شرکت با علم به این موضوع که واحد تحقیق و توسعهٰ هسته اولیه فعالیت‌ها، یک کارخانه داروسازی پویا استٰ.از بدو آغاز فعالیت خود سعی نموده تا با گردآوردن، کادری مجرب از متخصصین صنعت دارویی کشور در جهت بهبود و کیفیت محصولات کنونی و نیز ارائه محصولات جدید و مؤثر در ارتقای سلامت جامعه و ورزشکاران عزیز گام بردارد، این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و در ماه‌های پایانی سال ۹۰ به‌واسطه مدیریت علمی و باهدف فرمولاسیون انواع، دارو و مکمل بدن‌سازی در کارخانه مجهز به سالن‌های تولید مطابق با استانداردهای GMP تولید دارو، به مساحت تقریبی ۳۰۰۰ مترمربع و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و واحد آزمایشگاهی تخصصی و پیشرفته مستقل، (که همه این موارد با نظارت و مشارکت شرکت Canadian Health Empire بوده است) به بهره‌برداری رسیده است،

یکی دیگر از ابعاد تخصصی در واحد تحقیقاتی، انجام فرمولاسیون محصولات دارویی، مکمل‌های بدن‌سازی، رژیمی، غذایی و داروهای گیاهی است که تولید محصولات مذکور، در قالب تولید قراردادی از طریق این شرکت جهت برندهای معتبر، به ثبت رسیده وزارت بهداشت انجام‌پذیر است، آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت داروسازی ستارگان نیک شامل آزمایشگاه‌های مجهز میکروبیولوژی، شیمیایی و کنترل حین تولید مکمل بدن‌سازی است که با اتکا به پرسنل معتبر و کارآزموده و نیز با بهره‌گیری از جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی، قادر به انجام کلیه آزمایش‌ها باکیفیت و دقت بالا مطابق با آخرین استانداردهای فارماکوپه جهانی است، دستاورد این عملکرد علمی تحقق این مهم است که اصول کار در آزمایشگاه‌های کنترل و تحقیق و توسعه بر اساس اصول (Laboratory practice CLP good) و استانداردهای ملی ایران تبیین شده است.

امید است با تلاش این مجموعه گامی بلند در راستای تعالی و پیشرفت ورزش کشور و سلامتی ورزشکاران عزیز کشورمان برداشته شود، بالطبع هدف نهایی شرکت ستارگان نیک بر اساس فرمایش‌های مقام معظم رهبری، ایجاد و گسترش غذای سالم و حلال، حرکت در مسیر کیفیت مداری محصولات و جلب رضایت مشتریان گرامی است.

در ادامه به معرفی برخی از محصولات ژن استار می پردازیم:

قرص آمینو وی 1000 ژن استار

محصول آمینو وی 1000 ژن استار موثر جهت کمک به حفظ قدرت عضلانی در حین ورزش های سنگین و عضله سازی می تواند منجربه رفع خستگی می شود.بهتر است 8 عدد قرص قبل از تمرین و 8 عدد قرص نیم ساعت پس از تمرین مصرف نمایید.

پودر مس ژن استار 3000 گرم

محصول پودر مس ژن استار حاوی 30% پروتئین شامل مخلوطی از پروتئین هایWhey، مناسب برای افزایش وزن و حجم در دوره ابتدایی بدنسازی،دارای 12 نوع ویتامیـن تامین کننده 100% نیاز بدن و مناسب برای جلوگیری از تحلیل عضلانی است.همچنین برای حصول بهترین نتیجه در رشد عضلات، در روزهای تمرین ۲ پیمانه تا ۳ ساعت قبل از تمرین و ۳ پیمانه پس از تمرین مصرف نمایید.

پودر گین ژن استار

محصول پودر گین ژن استار ترکیبی از پروتئین وی،کازئین و سفیده تخم مرغ، دارای 38 گرم پروتئین در هر سروینگ(4 پیمانه)، 123 گرم کربوهیدرات در هر سروینگ و  720 کالری در هر سروینگ است.نحوه مصرف آن 4 پیمانه (184) از این محصول را در 550-350 میلی لیتر آب ، شیر یا آبمیوه حل نموده و میل نمایید.

قرص اچ ام بی ژن استار

محصول قرص اچ ام بی ژن استار دارای خاصیت عضله سازی و آنابولیکی،کمک به کاهش تجزیه بافت ماهیچه ای،کمک به کاهش فرآیند تجزیه پروتئینی و یک جایگزین مجاز برای استروئیدها است.روزی 3 بار هر بار 1 قرص همراه با وعده های غذایی مصرف کنید.میزان مصرف HMB سه گرم در روز می باشد.