پی ان سی

نمایش دادن همه 24 نتیجه

ناموجود
152,000 تومان430,000 تومان

محصولات برند پی ان سی

پی ان سی برند معروفی از شرکت داروسازی کارن است که به‌عنوان یکی از بهترین برندهای مکمل‌های ورزشی شناخته می‌شود. در میان ورزشکاران حرفه‌ای کشورمان چه کسی وجود دارد که نام پی ان سی را نشنیده باشد. این برند یک از مجموعه‌های مکمل ورزشی باکیفیت را برای ورزشکاران و عضله سازان تولید می‌نماید.

خرید مکمل ورزشی پی ان سی

پی ان سی مجموعه کاملی از مکمل‌های ورزشی را فراهم نموده است تا تمام ورزشکاران با هر هدفی از ورزش، بتوانند نیازهای خود را با کمک آن‌ها تأمین نمایند. لذا تصمیم گرفتیم برای کسانی که به‌تازگی وارد وادی ورزش‌های حرفه‌ای شده‌اند، این گروه محصولات را به‌طور مختصر، معرفی نماییم.

معرفی انواع محصولات پی ان سی

پی ان سی با محصولات کربو پروتئین خوب خود شناخته میشود؛ محصولاتی که به افزایش وزن همراه با افزایش حجم عضلات منجر می‌شود. محصولی بسیار حرفه‌ای که ورزشکاران ورزش‌های سنگین و استقامتی می‌توانند از آن استفاده نمایند. تأمین کالری با کمک کربوهیدرات‌ها و جلوگیری از تحلیل عضلات برای تولید انرژی از یک سو و از سویی دیگر تأمین مواد مغذی به نسبت متعادل جهت عضله سازی، به فرایند بازسازی بدن کمک بسزایی می‌نماید. این محصولات به‌عنوان گینر نیز شناخته می‌شوند و پروتئین وی و آلبومین (پروتئین تخم‌مرغ) را در کنار کربوهیدرات قرار داده‌اند.

محصولات با پروتئین بالا ویژه عضله سازی و بازسازی عضلات ورزشکاران به‌خصوص ورزشکاران قدرتی است. این مکمل‌ها کمک می‌کنند حجم عضلات بدون افزایش در حجم چربی ذخیره‌شده در بدن، افزایش یابند. گروه پرطرفداری می‌باشند که از پروتئین‌های باارزشی چون پروتئین وی و کازئین برخوردار هستند. همان‌طور که میدانید این پروتئین‌های برگرفته از آب‌پنیر و شیر می‌باشند.

برند پی ان سی محصولات انرژی‌زایی تولید می‌کند که ترکیبی از قندهای ساده و کربوهیدرات‌های پیچیده هستند و در کنار تأمین کالری موردنیاز ورزشکاران، از افت قند خون آن‌ها در زمان انجام تمرینات و یا مسابقات جلوگیری به عمل می‌آورد.

در کنار عرضه مکمل‌های پروتئینی، مکمل‌های آمینواسیدی مانند آلانین، گلوتامین با درجه خلوص بالا نیز عرضه میشود که به بهبود عملکرد ورزشی می‌انجامد.

در میان مکمل‌های ورزشی برند پی ان سی؛ محصولات کاهش وزن نیز به چشم می‌خورند. این محصولات با سازوکارهایی چون کاهش جذب کربوهیدرات‌های پیچیده، چربی سوزی و افزایش متابولیسم، به کاهش وزن منجر می‌شوند.

پودر ایزو وی پی ان سی

پودر ایزو وی پی ان سی (PNC Iso Whey Powder) دارای مجموعه آنزیمی برای کمک به هضم بهتر و سریع تر پروتئین، جلوگیری از تحلیل عضلات پس از تمرینات سنگین ورزشی و افزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی است.یک پیمانه (28 گرم) پودر را در 150 میلی لیتر آب خنک حل کرده و بلافاصله میل نمایید.

پودر کازئین پی ان سی

پودر کازئین پی ان سی (PNC Casein Powde) مناسب برای دوره بدنسازی و آمادگی جسمانی، تامین پروتئین در طول شب و هنگام استراحت و افزایش حجم عضلات و تشدید عضله سازی می باشد. همچنین این محصول برای ورزشکاران مختلف قابل استفاده است و می توانند آن را برای تامین پروتئین به عنوان وعده قبل از خواب مصرف کنند تا در طول شب پروتئین ها به آرامی هضم و جذب شده و به عضله سازی ورزشکاران هنگام استراحت کمک کند.

پودر پیور پروتئین پی ان سی

پودر پیور پروتئین پی ان سی (PNC Pure Protein Powder) حاوی 5 گرم گلوتامین در هر وعده مصرفی، مناسب ورزشکاران سرعتی و قدرتی، به تأخیر انداختن احساس خستگی، مناسب مراحل پاياني بدن‌سازی و افزایش حجم عضلات خشک است.دو پیمانه (52 گرم) پودر پیور پروتئین پی ان سی را در نیم لیتر نوشیدنی خنک، مانند آب، آبمیوه و یا شیر حل کرده و پس از هم زدن میل نمایید.

پودر گین آپ بزرگسالان پی ان سی

گین آپ دارای 22% پروتئین از مخلوط پروتئین‌های whey و شیر است.پودر گین آپ بزرگسالان پی ان سی یک مکمل افزایش وزن برای افراد لاغر است و به‌سرعت می‌تواند وزن و توده عضلانی شما را افزایش دهد. این مکمل حاوی 12 نوع ویتامین برای تأمین 100% نیاز روزانه به این ریزمغذی‌هاست؛ بنابراین سوخت‌وساز بدن را بهبود بخشیده و می‌تواند به افزایش وزن و حجم منتهی شود.