2022/12 با تخفیف !
خرید اینترنتی کپسول سیدرال فورت فارمانوترا 20 عددی

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا 20 عددی

PharmaNutra SiderAl Forte 20 Caps

12311

  • جبران کم خونی و کمبود آهن بدن
  • کمک به تولید گلبول‌های قرمز
  • کمک به اکسیژن رسانی بهتر
  • جذب سریع از طریق روده

برند: فارمانوترا Pharmanutra

229,000 تومان

260,000 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندفارمانوترا PharmaNutra
کشور مبدأ برندایتالیا
تعداد20 عددی
کاراییخونسازی
روش مصرفروزی یک عدد میل شود
ویتامین ها و مواد شاخصآهن، ویتامین ث
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا در یک نگاه

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا (PharmaNutra SiderAl Forte) تحت لیسانس ایتالیا در ایران تولید می‌شود و یک مکمل رفع کم خونی بسیار مفید مخصوصا برای بانوان است. این مکمل با تأمین آهن به رفع کم خونی کمک کرده و اکسیژن رسانی را در بدن بهبود می‌بخشد. کپسول سیدرال فورت فارمانوترا با جذب سریع از روده به سرعت می‌تواند بیماری کم خونی و علائم ناتوان کننده آن را برطرف کند. کپسول سیدرال فورت فارمانوترا با کمک به تولید گلبول های قرمز بیشتر برای رفع کم خونی مفید است. برای بهره‌مندی از مزایای این مکمل همین حالا با خرید اینترنتی آن را از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه نمایید.

ترکیبات سیدرال فورت فارمانوترا

ترکیبات سیدرال فورت فارمانوترا شامل آهن و ویتامین C است که هر دو برای رفع کم خونی و حفظ سلامت عمومی بسیار مفید هستند. کم خونی به وضعیتی گفته می‌شود که در آن تعداد گلبول های قرمز یا غلظت هموگلوبین در خون نتواند نیازهای فیزیولوژیکی بدن را برآورده کند. عواملی که می‌توانند باعث کم خونی شوند، عبارت‌اند از ​​سطح آگاهی والدین در مورد کم خونی، سطح اقتصادی، مصرف آهن، مصرف قرص ویتامین C و طول دوره قاعدگی. 

1- آهن

آهن یک عنصر مهم برای بدن جهت سنتز هموگلوبین است. هموگلوبین برای اتصال و رساندن اکسیژن به تمام نقاط بدن مورد نیاز است. امروزه کمبود آهن یکی از شایع ترین اختلالات ریزمغذی است که حدود 30 درصد از جمعیت جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در کشورهای صنعتی کمبود آهن بیشتر در زنان باردار، کودکان زیر پنج سال، زنان در سن باروری و سالمندان شایع است. با خرید قرص آهن و کم خونی می‌توانید از این بیماری پیشگیری کنید.

درمان کمخونی با سیدرال فورت2- ویتامین C

ویتامین C یک ویتامین محلول در آب است که برای حفظ سلامتی بسیار مهم است. علاوه بر این ویتامین C در جذب آهن نقش دارد. نتایج چندین مطالعه نشان می‌دهد که ویتامین C اگر با آهن مصرف شود به افزایش جذب آهن کمک می‌کند. ویتامین C با تبدیل آهن فریک به فرو کمک می‌کند به راحتی جذب بدن شود. قرص ویتامین c را می‌توانید به این منظور مورد استفاده قرار دهید. همچنین قرص ویتامین B12 و اسید فولیک نیز در خونسازی بسیار مؤثر هستند و می توانید در کنار کپسول سیدرال فورت و یا سایر مکمل های آهن از این ویتامین ها نیز استفاده کنید.

علائم کمبود آهن شامل خستگی، رنگ پریدگی پوست و ناخن ها، ضعف، سرگیجه، سردردهای مکرر و زبان ملتهب (گلوسیت) است. با این حال، این علائم تنها زمانی بروز می‌کند که کمبود آهن به حد کم خونی رسیده باشد. 

وقتی ذخایر آهن بدن خیلی تحلیل رفته باشد آهن کافی در گلبول های قرمز برای انتقال اکسیژن مورد نیاز بدن وجود ندارد. بنابراین مهم است که به طور مرتب سطح آهن مورد آزمایش قرار گیرد تا کمبود آن قبل از تبدیل به کم خونی برطرف شود.

فواید قرص سیدرال فورت

قرص سیدرال فورت یک مکمل بسیار مفید برای درمان بیماری کم خونی است. این مکمل را برای مدت طولانی می‌توان جهت درمان کم خونی مصرف کرد زیرا عوارض جانبی خاصی برای سلامتی ندارد. 

آهن یک ماده مغذی حیاتی است که به عملکرد صحیح بدن انسان کمک می‌کند. این ماده در گلبول های قرمز وجود دارد و اکسیژن را از طریق جریان خون به سراسر بدن منتقل می‌کند. علاوه بر این مواد زائد مانند دی اکسید کربن را به ریه ها منتقل می‌کند تا از طریق بازدم از بدن دفع شود. کمبود آهن بیشتر در کودکان خردسال و زنان باردار به دلیل رشد سریع، دختران/ زنان در سن باروری به دلیل قاعدگی و همچنین در گیاه خواران رایج‌تر است.

  • اثر آهن بر سلامتی بدن

آهن موجود در این مکمل به صورت لیپوزومال است یعنی توسط یک غشاء فسفولیپیدی پوشانده شده است. شباهت این غشاء به غشاء فسفولیپیدی دیواره های سلولی باعث می‌شود آهن به راحتی جذب بدن شود و عوارض گوارشی آن مانند یبوست و تهوع به حداقل برسد. آهن برای انتقال اکسیژن در بدن بسیار مهم است، به عنوان مکمل قلب و عروق سلامتی آنها را تقویت می‌کند و در متابولیسم بدن شما نقش دارد.

تماس با داروخانه آنلاین داروبوم

  • نقش ویتامین C در بدن

ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که می‌تواند سلامت پوست را تقویت کرده و سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کند. علاوه بر این ویتامین C برای حفظ متابولیسم و حمایت از سیستم عصبی نقش کلیدی دارد. 

  • اثر ویتامین C در جذب آهن

ویتامین C برای جذب آهن ضروری است بنابراین بطور غیر مستقیم برای تولید گلبول های قرمز خون ضروری است. ویتامین C همچنین به ساخت و حفظ گلبول های قرمز خون کمک می‌کند. تحقیقات نشان داده است که کمبود ویتامین C می‌تواند باعث کم خونی شود.

به طور معمول آهن غیر هم (آهن گیاهی) بیش از 90 درصد آهن مصرفی ما را تشکیل می‌دهد. متأسفانه جذب آهن غیر هم به دلیل تمایل به بازگشت به شکل نامحلول ( Fe3+فریک) بسیار کمتر از آهن هم است.

با این حال، مصرف یک عامل کاهنده (دهنده الکترون) مانند ویتامین C به حفظ آهن در حالت Fe2+ ) آهن) کمک کرده و جذب آهن غیر هم را افزایش می‌دهد. 

مطالعات نشان داده‌اند که جذب آهن می‌تواند در نتیجه مصرف آب پرتقال در وعده غذایی (تا حداکثر دوز توصیه شده روزانه ویتامین C برای فرد) 1.5 تا 10 برابر افزایش یابد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد افزایش جذب آهن در حضور ویتامین C در وعده های غذایی حاوی مهار کننده های جذب آهن، مشهود باشد. ویتامین C همچنین ممکن است در انتقال آهن به خون و همچنین بسیج آن از ذخایر آهن دخیل باشد.

از دیگر فواید قرص سیدرال فورت این است که در فرمولاسیون این مکمل گلوتن وجود ندارد بنابراین افراد مبتلا به بیماری سلیاک و سایر بیماری های گوارشی نیز می‌توانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند.

کپسول سیدرال فورت در بارداری

کپسول سیدرال فورت در بارداری 

به طور متوسط یک زن باردار روزانه به 30 میلی گرم آهن برای برآوردن نیازهای حجم اضافی خون، رشد جفت و رشد جنین نیاز دارد. انواع مکمل دوران بارداری و مولتی ویتامین‌های قبل از تولد حاوی مقدار زیادی آهن هستند که تقریباً دو برابر مقدار مورد نیاز زنان غیر باردار است. کپسول سیدرال فورت را نیز می‌توانید با تجویز پزشک در دوران بارداری مورد استفاده قرار دهید.

بهترین زمان مصرف قرص سیدرال فورت

بهترین زمان مصرف قرص سیدرال فورت شب قبل از خواب است ولی می‌توانید برای کاهش عوارض جانبی آن را بعد از غذا نیز مصرف کنید. نحوه مصرف قرص سیدرال فورت را برای کسب بهترین نتیجه از پزشک خودتان بپرسید.

عوارض کپسول سیدرال فورت

قرص سیدرال فورت ایرانی در صورت مصرف صحیح هیچ عوارضی برای شما ندارد. با این وجود برای جلوگیری از تداخل دارویی بهتر است پیش از مصرف با پزشک مشورت کنید.

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا را از کجا بخریم؟

یکی از خدمات عالی داروخانه های آنلاین ارسال دارو آنلاین است و شما با سفارش اینترنتی می‌توانید از آن بهره مند شوید. قیمت کپسول سیدرال فورت با توجه به مزایای آن بسیار مناسب است و شما می‌توانید برای رفع کم خونی از کپسول سیدرال کلاسیک نیز استفاده کنید.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه