خرید اینترنتی قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عددی

قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عددی

Holistica Osteo Quinone 100 Tabs

10355

 • مکمل مناسب برای تامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
 • افزایش دهنده تراکم استخوان و پیشگیری و درمان پوکی استخوان
 • افزایش دهنده حجم توده عضلانی
 • تامین کلسیم مورد نیاز بدن

برند: هولیستیکا Holistica

موجود شد خبرم کن

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

تشکیل ماتریکس لازم جهت شکل گیری استخوان هاکمک به حفظ سلامت استخوان ها و دندان هاجلوگیری از پوکی استخوان

295,000 تومان

حفظ سلامت مفاصل و استخوانافزایش استحکام استخوان‌هابهبود عملکرد مفاصل

279,900 تومان

نوع محصولقرص
تعداد100 عدد
نام برندهولیستیکا Holistica
کشور مبدأ برندفرانسه
کاربردسلامت استخوان
مناسب برايتامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
روش مصرفروزانه 1 الی 2 عدد قرص را همراه با غذا و نوشیدن یک لیوان آب، مصرف کنید.
مواد شاخصکلسیم – ویتامین K2 و ویتامین D3
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسيت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد مجوز بهداشت70043000110009

قرص استئوکینون در یک نگاه

قرص استئوکینون هولیستیکا (Holistica Osteo Quinone) ساخت کشور فرانسه و یک مکمل عالی برای سلامت مفاصل و استخوان است. استئوکینون تنها مکمل کلسیمی است که در فرمولاسیون آن ویتامین K2 وجود دارد. ترکیب خاص این مکمل همراه با ویتامین D3 و K2 آن را تبدیل به یک مکمل بسیار مفید برای حفظ سلامت ساختار استخوانی بدن و پیشگیری از پوکی‌استخوان کرده است. مصرف استئوکینون در سنین بالا و بعد از یائسگی در خانم‌ها مانع از دست رفتن تراکم استخوان‌ها و درنتیجه ابتلا به پوکی ‌استخوان می‌شود. علاوه براین می‌توان از استئوکینون برای بهبود شکستگی و درمان پوکی استخوان‌ها استفاده کرد.

مشخصات و ترکیبات قرص استئوکینون

استئوکینون یکی از مکمل‌های کلسیم موجود در داروخانه‌ها است که برای جلوگیری یا بهبود وضعیت پوکی ‌استخوان مورداستفاده قرار ‌می‌گیرد. ازآنجایی‌که با افزایش سن تجزیه استخوان‌ها تسریع و جایگزینی مینرال‌های آن کاهش می‌یابد، مصرف این مکمل‌ها می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی به حفظ تراکم استخوانی افراد کمک کند.

فرمولاسیون خاص استئوکینون طوری تهیه‌شده است که برخلاف دیگر مکمل‌ها باعث جذب فعال کلسیم شده و از رسوب کلسیم در عروق و ترجمان‌های مختلف بدن ازجمله کلیه‌ها جلوگیری کند. استئوکینون علاوه بر کلسیم حاوی فرم فعال ویتامین D3 و K2 است که به جذب بیشتر کلسیم و استخوان‌سازی در بدن کمک می‌کنند.

1. کلسیم

کلسیم یکی از مینرال‌های ضروری و مهم برای بدن است که می‌توان از طریق مصرف لبنیات مقدار کافی آن را دریافت کرد؛ اما بهتر‌است افراد مسن و خانم‌ها در دوره منوپوز برای پیشگیری از ابتلا به پوکی ‌استخوان و مشکلات حرکتی ناشی از آن حتماً از یک مکمل کلسیم استفاده کنند.

قرص استئوکینون

2. ویتامین D3

استئوکینون با ترکیب فوق‌العاده تخصصی است و طوری طراحی‌شده است که جذب کلسیم را در بدن افزایش دهد. به‌عنوان‌ مثال ویتامین D3 به‌کاررفته در این قرص با افزایش جذب کلسیم و فسفر از دستگاه گوارش کمک قابل‎ توجهی به حفظ ذخایر این مینرال‌ها در بدن می‌کند. ویتامین D3 تولید استئوکلسین (پروتئین تشکیل استخوان) را توسط سلول‌های استخوان‌ساز استئوبلاست افزایش می‌دهد.

از آنجایی‌که کمبود ویتامین D خصوصاً در خانم‌ها به علت فعالیت در محیط بسته منزل بسیار شایع است، مصرف استئوکینون کمبود این ویتامین را نیز برطرف خواهد کرد. ویتامین D علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها باعث تقویت سیستم ایمنی شده و مانع ابتلا افراد به بیماری‌های عصبی می‌شود.

3. ویتامین K2

ویتامین K2 جزء ویتامین‌های محلول در چربی است و در روده توسط باکتری‌ها ساخته می‌شود. این ویتامین مانند ویتامین D باعث افزایش تراکم بافت استخوانی شده و از پوکی ‌استخوان پیشگیری می‌کند. ویتامین K2 موجود در استئوکینون باعث فعال شدن استئوکلسین و جذب فعال کلسیم در بافت استخوانی می‌شود. ویتامین K2 در ترکیب استئوکینون مانع رسوب کلسیم در دیواره عروق شده و به ذخیره‌سازی آن‌ها در بافت استخوانی کمک می‌کند.

مجموعه ویتامین D3، K2 و کلسیم موجود در قرص استئوکینون با اثرات سینرژیک از بافت استخوان در همه سنین محافظت کرده و به تراکم و سختی استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کنند؛ بنابراین با صراحت می‌توان گفت استئوکینون یک قرص غضروف ساز ایده ال برای پیشگیری از پوکی ‌استخوان و درمان این بیماری آزاردهنده است.

بهترین زمان مصرف قرص استئوکینون

مزایا و خواص قرص استئوکینون هولیستیکا

پوکی ‌استخوان خصوصاً در سنین بالا که قدرت بازسازی بدن کاهش می‌یابد دردسرساز خواهد شد. از آنجایی‌ که بافت ضعیف شده استخوان به‌اندازه قبل توانایی‌ ترمیم استخوان شکسته شده را ندارد، شکستگی‌های این دوران به‌راحتی بهبود نیافته و باعث مشکلات حرکتی متعددی در دوران کهولت خواهد شد. به همین دلیل می‌توان از قرص استئوکینون به عنوان یک مکمل سالمندان عالی نیز استفاده نمود.

هرچند همه ما در رژیم غذایی خودمان از مواد لبنی استفاده می‌کنیم اما کمبود ویتامین D یکی از فاکتورهایی است که مانع جذب کامل کلسیم از روده‌ها می‌شود. از طرفی تحقیقات نشان داده است که ویتامین D برای عملکرد صحیح و ارائه حداکثر منافع خود در جذب و رسوب کلسیم در استخوان نیازمند حضور ویتامین K2 است.

در فرمولاسیون تخصصی استئوکینون این مسئله موردنظر قرار داده‌شده و ویتامین D3 همراه با ویتامین k2 به این مکمل اضافه‌شده است تا علاوه بر فراهم کردن کلسیم موردنیاز بدن عمل باز جذب آن را تسریع کند و از رسوب کلسیم در قسمت‌های دیگر بدن نیز جلوگیری شود.

گنجاندن ویتامین K2 در ترکیب استئوکینون باعث می‌شود کلسیم موجود در دستگاه گوارش جذب و مستقیماً وارد استخوان‌ها شده و در استخوان رسوب کند. در حالت عادی مصرف مکمل‌های کلسیم ممکن است باعث کلسیفیکاسیون عروق خونی و بافت‌های نرم بدن شود که این مسئله باعث مشکلات فراوانی در بدن خواهد شد.

ویتامین D3 و ویتامین K2 اثربخشی استئوکینون را چندین برابر افزایش داده و آن را تبدیل به مکمل فوق‌العاده کرده است که همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. استئوکینون را می‌توان برای پیشگیری از پوکی ‌استخوان، تقویت استخوان‌ها و مفاصل، بهبود پوکی ‌استخوان و حتی تسریع بهبودی پس از شکستگی‌ها مورد مصرف قرارداد.

استئوکینون سرعت بازسازی استخوان را با افزایش جذب کلسیم افزایش می‌دهد و دوره نقاهت پس از شکستگی‏های استخوانی را کوتاه‌تر می‌کند. علاوه بر این ویتامین D3 و ویتامین K2 به بهبود خلق‌وخو افراد کمک کرده و با تقویت سیستم ایمنی از ابتلا افراد به بیماری‌های مختلف پیشگیری می‌کنند.

 • مکمل مناسب برای تامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
 • افزایش دهنده تراکم استخوان و پیشگیری و درمان پوکی استخوان
 • افزایش دهنده حجم توده عضلانی
 • تامین کلسیم مورد نیاز بدن

تماس با داروخانه اینترنتی داروبوم

بهترین زمان مصرف قرص استئوکینون 

بهترین زمان مصرف قرص استئوکینون بعد از خوردن غذا است. افراد به طور وزانه 1 الی 2 عدد از این مکمل را می‌توانند بعد از غذا به همراه آب میل نمایند.

عوارض قرص استئوکينون

تاکنون موردی مبنی بر عوارض قرص استئوکينون گزارش نشده است. با این حال توصیه می‌شود در صورت بارداری و شیردهی پیش از مصرف استئوکینون با پزشک مشورت کنید.

همچنین لازم است بیمارانی که وارفارین مصرف می‌کنند قبل از مصرف استئوکینون نیز با پزشک مشورت کنند.

قرص استئوکينون را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید انواع مکمل‌های موثر در حفظ سلامت مفاصل و استخوان را مانند قرص استئوکینون از داروخانه آنلاین داروبوم تهیه کنید. داروبوم بزرگترین داروخانه اینترنتی در کشور است که انواع مکمل‌های غذایی را با کمترین قیمت ارائه می‌دهد.

 

نظر خود را بنویسید
*
*
6
دیدگاه کاربران
 • قرص استئوکینون ساخت کجاست؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص استئوکینون یک مکمل منحصر به فرد برای تقویت مفاصل و استخوان است. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار ویژه اعم از کلسیم، ویتامین D3 و ویتامین K2 در جلوگیری از بروز پوکی استخوان، افزایش استحکام و تراکم استخوان، تامین کلسیم مورد نیاز بدن، کاهش درد و... بسیار اثر گذار است. در پاسخ به اینکه قرص استئوکینون ساخت کجاست باید بگوییم این مکمل فوق العاد توسط کشور فرانسه تولید و عرضه می شود. سالمندان و به خصوص بانوان یائسه می توانند با استفاده از این مکمل از ابتلا به پوکی استخوان پیشگیری کنند.

 • ایا قرص استئوکینون باعث چاقی میشود؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  باسلام کاربر گرامی،
  قرص استئوکینون هولیستیکا مکمل تخصصی برای بهبود و سلامت مفاصل و استخوان می باشد. این مکمل حاوی کلسیم، ویتامین د3، ویتامین K2، می باشد که به جذب بهتر کلسیم و تقویت استخوان ها کمک می کند. مصرف این مکمل مخصوصا به میانسالان که به مرور عضلات و مفاصلشان رو به تحلیل است توصیه می شود. همچنین از دیگر اثرات قرص استئوکینون که می توان اشاره کرد کمک به افزایش حجم عضلات برای افزایش قدرت بدنی و تقویت استخوان ها است. بنابراین مصرف قرص استئوکینون در افزایش وزن و حجم بدن نیز مؤثر خواهد بود. 
  باتشکر


 • عکس قرص استئوکینون چرا تو سایت ها با هم فرق داره؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص استئوکینون جهت سلامت استخوان ها و مفاصل و افزایش تراکم استخوانی مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص در حال حاضر تحت لیسانس کشور فرانسه تولید می شود و تنها بسته بندی آن در ایران صورت می گیرد و بسته بندی این قرص نسبت به گذشته تغییر کرده است. اما بطورکلی محصول تفاوتی نداشته و دارای کیفیت مشابه هستند.
  با تشکر

 • سلام من کلسیم پاور استفاده میکنم یعنی رسوب میکنه؟

  داروخانه آنلاین داروبوم:

  با سلام کاربر گرامی
  قرص استئوکینون هولیستیکا حاوی مقادیر کلسیم مورد نیاز بدن به همراه ویتامین K2 که موجب جذب موثر کلسیم در بدن می گردد، می باشد. مکمل های کلسیم کربنات در افرادی که سابقه ی سنگ کلیه داشته باشند احتمال رسوب داشته و توصیه می شود تحت نظر پزشک مصرف گردد. در افراد سالم مصرف مکمل کلسیم کربنات باعث رسوب کلسیم در بدن نخواهد شد.
  باتشکر

 • سلام. مادرم سابقه پوکی استخوان دارد و قبلا و الان تحت درمان با قرص کلسیم دی روزانه میباشد. ایا مصرف همزمان قرص استعوکینون و کلسیم دی هر کدام روزانه یک عدد مشکلی دارد یا خطر مسمومیت دارد؟ ایا مصرف روزانه یک عدد استعوکینون میتواند جایگزین کافی برای مصرف یک عدد کلسیم دی باشد؟
 • مادرم از این دارو استفاده میکنن و آنروز شدید دارن بنظرتون با پیاسکلیدین استفاده بشه، تداخل نداره؟
  داروخانه آنلاین داروبوم: کاربر گرامی مصرف همزمان این دو محصول با هم تداخلی ایجاد نمی کند. باتشکر

محصولات مشابه