کپسول گل مغربی  

نمایش 1 - 6 از 6 مورد
6 محصول وجود دارد.

قیمت قرص گل مغربی

قیمت کپسول گل مغربی بسته به اینکه محصول ایرانی یا خارجی است باهم تفاوت دارد. هنگام خرید انواع کپسول روغن گل مغربی به این نکته توجه کنید که در حال حاضر این محصولات در داخل ایران تولید و بسته بندی می شود. به عبارتی هیچ گونه قرص گل مغربی خارجی در داروخانه های معتبر به فروش نمی رسد. بنابراین قرص گل مغربی ایرانی بهترین جایگزین نمونه های خارجی است. کپسول گل مغربی ایرانی با همان کیفیت خارجی تهیه می شود اما از قیمت مناسب تری برخوردار است.

خرید کپسول گل مغربی

تنها راه و مطمئن ترین روش برای خرید کپسول گل مغربی مراجعه به داروخانه های حضوری یا سفارش اینترنتی است. داروخانه های آنلاین مانند داروبوم این محصول را با قیمت کمتری نسبت به داروخانه های حضوری به فروش می رسانند. شما می توانید با خرید از داروخانه آنلاین از مزایای ارسال رایگان و پرداخت در محل بهره مند شوید.

کپسول گل مغربی هلث اید

بهترین مارک قرص گل مغربی چیست؟

شما می‌توانید انواع قرص و کپسول گل مغربی را از داروخانه و سایت‌های معتبر با خرید آنلاین تهیه نمایید. همچنین می‌توانید فرآورده‌های گل مغربی را از داروخانه آنلاین داروبوم با امکان خرید اینترنتی دارو سفارش داده و ظرف یک روز تا 3 روز کاری آن را درب منزل تحویل بگیرید.

1- کپسول روغن گل مغربی هلث اید

این محصول ساخت شرکت هلث اید انگلستان است که از جمله فواید اصلی آن می‌توان به کاهش درد پستان ناشی از تغییرات هورمونی در سیکل ماهانه زنان، برطرف نمودن علائم یائسگی، درمان آرتریت روماتوئید، سندرم پیش قاعدگی PMS، بهبود سلامت پوست و نوروپاتی دیابتی اشاره کرد؛ بنابراین بانوانی که دچار این مشکلات هستند با مصرف کپسول گل مغربی می‌توانند از فواید این مکمل بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال مکملی خارجی برای بهبود علائم یائسگی و یا قاعدگی هستید وارد صفحه "کپسول گل مغربی هلث اید" شوید.

سوالات متداول برای خرید کپسول گل مغربی

برا درمان کیست سینه داروی گل مغربی بهتره یا ویتامین E؟

معمولا کپسول گل مغربی و ویتامین ای هر دو با هم تجویز می شوند. ابتدا می بایست تحت نظر پزشک مصرف شود. بعضی از کیست ها به جراحی نیاز دارند. گل مغربی مکمل کمک درمانی هست و ویتامین ای برای کاهش درد مفید است.

مصرف کپسول گل مغربی به صورت شیاف واژینال برای چیست؟

معمولا کپسول گل مغربی واژینال برای باز شدن دهانه رحم در زایمان طبیعی در هفته های منتهی به زایمان تجویز می شود. حتما تحت نظر پزشک و ماما استفاده شود و از مصرف خودسرانه پرهیز شود.