پشتیبانی آنلاین

قرص پوست مو و ناخن 

در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 145 مورد
145 محصول وجود دارد.

مکمل‌های پوست، مو و ناخن را بیشتر بشناسید

بدون شک می‌توانیم ادعا کنیم که همه افراد حداقل در دوره‌ای از زندگی، دچار مشکلاتی در سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن می‌شوند. علل مختلفی وجود دارد که می‌تواند منجر به این مسائل گردد، با این‌ وجود در اکثر موارد علت این مشکلات، کمبود مواد مغذی مورد نیاز بدن شماست. همان ‌طور که می&zwn...

مکمل‌های پوست، مو و ناخن را بیشتر بشناسید

بدون شک می‌توانیم ادعا کنیم که همه افراد حداقل در دوره‌ای از زندگی، دچار مشکلاتی در سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن می‌شوند. علل مختلفی وجود دارد که می‌تواند منجر به این مسائل گردد، با این‌ وجود در اکثر موارد علت این مشکلات، کمبود مواد مغذی مورد نیاز بدن شماست. همان ‌طور که می‌دانید همه سلول‌های بدن شما برای رشد، تکثیر و ادامه حیات نیاز به تغذیه مناسب دارند. در صورتی که نتوانید از طریق رژیم غذایی، نیازهای بدنتان را به مواد مغذی و به‌خصوص ریزمغذی‌ها تأمین کنید، به ‌مرور دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف بدن از جمله پوست، مو و ناخن خواهید شد.

پوست، مو و ناخن شما، گذشته از کاربردهای حیاتی که در بدنتان دارند، به‌عنوان یک آینه تمام‌ قد از سلامت دیگر بخش‌های بدنتان نیز عمل می‌کنند. گاهی ریزش موهایتان به شما می‌گوید که دچار نوسانات هورمونی شده‌اید و گاهی رنگ ‌پریدگی ناخن‌ها، نشانگر مشکلات کبدی هستند و الی‌ آخر؛ بنابراین، هیچ گاه تغییرات رخ‌ داده در این قسمت‌ها را نادیده نگیرید. با این‌ وجود، همان ‌طور که گفتیم، مهم‌ترین علت تغییرات پوست، مو و ناخن عدم دریافت مواد مغذی مورد نیاز برای تکثیر و بازسازی سلول‌های آن‌هاست.

بهترین مکمل پوست، مو و ناخن

برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن چه کنیم؟

سلامت پوست، مو و ناخن از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا سلامت این اعضا تأثیر فراوانی در زیبایی دارند. پوست و مو و ناخن، خود به‌ خود سالم نمی‌ماند و باید برای حفظ سلامت و زیبایی آن‌ها، همیشه تلاش کرد و کارهایی انجام داد؛ بطور مثال قرص تقویت کننده مو مصرف کرد و یا از رو ش های مختلف ویتامین های مورد نیاز را تأمین کرد که البته کار ساده‌ای نیست!

توصیه‌هایی برای حفظ زیبایی و سلامت پوست، مو و ناخن

استفاده از بهترین مکمل برای مو یکی از روش هایی است که می توانید در بهبود رشد مو، جلوگیری از ریزش داشته باشید. همچنین پیشگیری از بوجود آمدن چین و چروک پوستی و استحکام و زیبایی ناخن ها نیز با مکمل های مناسب امکان پذیر است. 

مشکلات پوستی را جدی بگیرید

تابش اشعه فرابنفش، مشکلات فصلی یا محیطی مثل خشکی پاییزه یا زندگی در محیط‌های به‌ شدت سرد یا به‌ شدت خشک، بی‌توجهی‌های فردی مثل عادت نکردن به نوشیدن آب و مایعات یا رفتار تغذیه‌ای نامناسب، انواع بیماری‌ها و ... می‌تواند پوست شما را از بین ببرد و شکل و شمایلی پیر، پرچروک و نازیبا به آن دهد. کلی‌ترین توصیه‌هایی که می‌توان برای حفظ سلامت و بهداشت پوست مد نظر قرار داد این است که عوامل آسیب‌ رسان به پوست را بشناسید و از آن‌ها دوری ‌کنید قرص پوست مناسب خود را انتخاب کرده و استفاده کنید. در ادامه به ‌طور فهرست ‌وار می‌توان برخی از موارد لازم را برشمرد:

نور خوب، نور بد!

استفاده از کرم‌های مرطوب ‌کننده و ضد آفتاب می‌تواند تا حد بسیار زیادی پوست شما را از خطر خشکی و از دست دادن آب مورد نیاز سلول‌های پوست محافظت کند. این کرم‌ها همچنین جلوی بخش مضر نور آفتاب را می‌گیرد که عامل مهمی در از بین رفتن سلول‌های پوست محسوب می‌شود. تابش آفتاب به سمت پوست با وجود مزیت عالی آن‌ که کسب بدون دردسر ویتامین D مورد نیاز برای بدن است، با امواج نوری فرابنفش همراه است که برعکس مورد پیشین به‌ شدت برای سلامت خطرناک دانسته شده و در صورت مواجهه طولانی ‌مدت در برابر آن احتمال سرطان پوست را تقویت می‌کند.

برای این‌ که بتوانید هم بخش مفید نور خورشید را کسب کنید و هم از بخش مضر آن در امان بمانید می‌توانید ابتدای صبح که شدت تابش بسیار کمتر از مواقع دیگری مثل ظهر است چند دقیقه پوست و موی سرتان را در برابر نور خورشید قرار دهید. ویتامین D به‌ دست ‌آمده در همین چند دقیقه می‌تواند به رشد بهتر ناخن‌ها و موی سرتان کمک کند و باعث تقویت سلول‌های پوست شود.

 دودی که زیبایی و سلامت را دود می‌کند

سیگار و قلیان نکشید. نه‌ تنها کشیدن سیگار، بلکه حتی قرار گرفتن در معرض دود آن‌ هم پوست را پیر، پرچین و تیره می‌کند. به همین دلیل است که سیگاری‌ها و قلیانی‌ها معمولاً پوستی تیره بخصوص در قسمت‌هایی دارند که با دود ناشی از سوختن تنباکو تماس بیشتری دارد؛ یعنی قسمت پوست لب. توجه به پوست این قسمت از بدن افراد سیگاری می‌تواند به‌ خوبی به شما نشان دهد که دخانیات و دودشان چه اثر مخربی بر پوست می‌گذارد.

از استرس دوری‌ کنید

اضطراب‌ها بخشی انکار ناپذیر از زندگی به شمار می‌روند و مختص انسان‌ها هم نیستند. دانشمندان ثابت کرده‌اند که نه ‌تنها حیوانات، بلکه گیاهان هم در معرض اضطراب و استرس قرار دارند. با این‌ حال مزیت عالی برای انسان‌ها این است که می‌توانند کاری کنند که برخی عوامل اضطراب اصلاً شکل نگیرد یا در صورت رخداد و وقوع آن ادامه پیدا نکند. اغلب افرادی که استرس، زندگی آن‌ها را پر کرده علاوه بر بسیاری از بیماری‌های روانی و جسمی با مشکلات پوستی و به‌ طور کلی زیبایی رو به ‌رو می‌شوند؛ در حالی‌ که می‌توانند با مراجعه به متخصص، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر این عامل آسیب ‌زا را در زندگی خود به‌شدت کاهش دهند.

اثرات استرس علاوه بر روحیه و روان تقریباً بر بسیاری قسمت‌های دیگر بدن به ‌طور جسمی نیز مشهود است و امری ثابت ‌شده است. اضطراب بیش ‌از حد می‌تواند برای برخی افراد به عادت جویدن ناخن یا مو منجر شود. در کسانی که از این عادت ناهنجار در امان بمانند نیز ذهن و فکر را چنان تحت تأثیر قرار می‌دهد که به‌ عنوان مرکز فرماندهی بدن لطمات آن به جسم هم وارد می‌شود. پیری زودرس پوست و به‌ ویژه ریزش موضعی یا کلی موها از بدیهی‌ترین آسیب‌های ناشی از زندگی در شرایط پراسترس و پراضطراب است.

پوست خود را اندکی چرب نگاه ‌دارید

چربی بیش ‌از اندازه پوست باعث بسته شدن منافذ آن می‌شود، اما قابلیت ارتجاع پوست را حفظ می‌کند. برای حفظ تعادل و اطلاع از مقدار مناسب چربی پوست باید با متخصصان پوست مشورت کرد، اما از سوی دیگر چربی به‌ شدت کم در پوست، ضررهای بیشتری به همراه دارد که یکی از آن‌ها ترک‌ خوردگی‌های سطح پوست، افزایش چروک و پیری زودرس آن است.

درباره مو همچنین مقداری از چربی تا حدودی صدق می‌کند. برای این ‌که از لطمات کمبود چربی در پوست و موی خود در امان بمانید بهتر است ابتدا از دسته‌ بندی پوست و مویتان مطلع شوید. یک ‌بار معاینه از سوی متخصصان می‌تواند به شما بگوید چه پوستی دارید و برای مراقبت از آن، چه باید بکنید. اگر مقدار چربی در پوست و موی شما آن‌قدر کم است که بگویند پوست خشک و موی به ‌شدت کم ‌چرب دارید، در گام اول متخصصان زیبایی می‌توانند راهنمایی‌های مناسبی به شما ارائه دهند.

در گام دوم چرب کردن پوست و مو به‌ وسیله کرم‌ها و لوسیون‌ها تا حد زیادی می‌تواند کمک ‌کننده باشد. همچنین اگر چربی پوست و موی شما بسیار کم است باید به خاطر داشته باشید شست ‌و شوی بیش ‌از حد باعث کاهش چربی لازم می‌شود. استفاده از برخی داروها مثل کورتون هم کم شدن چربی را در پی دارد که سبب تخریب سلول‌ها، نازک شدن پوست و مشکلاتی از این ‌دست می‌شود. برای کسانی که پوست یا موی آن‌ها نمی‌تواند چربی یا رطوبت را حفظ کند برخی مواقع تزریق چربی با استفاده از لیزر صورت می‌گیرد.

 بیشتر بخوانید :

برای مشاهده انواع مکمل ها و مولتی ویتامین ها بر روی  "خرید قرص مولتی ویتامین" کلیک کنید.

مواد غذایی مناسب بخورید

پوست، مو و ناخن به مواد معدنی و ویتامین‌هایی نیازمندند تا بتوانند شادابی و کارآمدی خود را حفظ کنند. سبزیجات، میوه‌ها و مایعات می‌توانند این مواد را به آن‌ها برسانند. از این ‌رو اگر می‌خواهید زیبایی خود را حفظ کنید دقت بر نوع غذاهایی که می‌خورید و در صورت لزوم اصلاح سبک تغذیه روزانه ضروری است. تا آنجا که می‌توانید از سبزیجات در برنامه غذایی خود به حد کافی بهره ببرید. سبزی‌های تازه علاوه بر فوایدی گسترده و گوناگون، خاصیت ضد سرطانی و زندگی ‌بخشی دارند که این خواص باعث سلامت و همچنین زیبایی شما می‌شود. بخصوص این ‌که در کاهش روند پیری پوست، رشد بهتر موها و تقویت و استحکام بخشیدن به ناخن‌ها اثرات غیر قابل‌ انکاری دارند.

پروتئین زیاد بخورید

آیا می‌دانستید که پوست و مو و ناخن‌های شما بیشتر از پروتئین ساخته ‌شده‌اند؟ پس معلوم می‌شود که اگر پوست و مو و ناخن‌هایتان چندان سالم به نظر نمی‌رسند، بهترین کار این است که پروتئین بیشتری مصرف کنید. شما می‌توانید با مصرف گوشت قرمز، ماهی و مرغ، پروتئین زیادی دریافت کنید، اما تخم ‌مرغ، شیر و غذاهای گیاهی نیز منابع خوبی از پروتئین هستند.

همیشه از روغن نارگیل بکر برای مرطوب کردن استفاده کنید

مصرف موضعی روغن نارگیل می‌تواند مقدار آبی را که افراد مبتلا به درماتیت آتوپیک (بیماری پوستی که باعث خشکی و خارش پوست می شود) از دست می‌دهند محدود کند؛ اما لازم نیست حتماً بیماری پوستی چون درماتیت داشته باشید تا سراغ روغن نارگیل بروید. روغن نارگیل در درمان خشکی پوست بسیار مؤثر است.

آهن بیشتری مصرف کنید

ممکن است در حال حاضر کمبود آهن داشته باشید. کمبود آهن می‌تواند دلیل شکننده بودن ناخن‌ها یا خارش پوستتان باشد. همچنین اگر ترک‌هایی در گوشه‌های لبتان دارید، کمبود آهن می‌تواند دلیلی برای آن باشد. مصرف آهن بیشتر در تغذیه کار سختی نیست. گوشت قرمز، اسفناج و غلات سبوس ‌دار منابع خوبی از آهن هستند. اغلب قرص مکمل مو حاوی آهن و سایر مواد معدنی مورد نیاز است.

کمتر قهوه بنوشید

درست است که نمی‌توانید قهوه‌ی صبحگاهی‌تان را ترک کنید، اما قهوه، ادرار آور است و این برای پوستتان خوب نیست و می‌تواند علائم بیماری‌هایی چون پسوریازیس (نوعی بیماری پوستی است که به علت مشکل در سیستم ایمنی بدن رخ می دهد) را تشدید کند.

به پشت بخوابید

آیا واقعاً به پشت خوابیدن می‌تواند سلامت جسمی‌تان را بهبود بدهد؟ بله می‌تواند! اگر روی شکم بخوابید، صورت شما روی بالش قرار می‌گیرد و به‌ مرور زمان این حالت می‌تواند منجر به پف‌ کردگی و حلقه‌های تیره‌ی پای چشم‌ها شود که اصلاً قشنگ نیست! رو به پایین بودن صورت، رگ‌های خونی را منقبض می‌کند که باعث تیرگی پای چشم‌ها می‌شود و با افزایش سن، بر طرف کردن این حلقه‌های تیره بسیار سخت‌تر خواهد شد. تا جایی که می‌توانید سعی کنید به پشت بخوابید.

برای میان وعده، آجیل بخورید

اگر می‌خواهید پوست و مو و ناخن‌های سالم‌تری داشته باشید، باید میان وعده‌های سالم بیشتر بخورید و چیزی بهتر از آجیل و دانه‌ها نیست. مغزها و دانه‌ها مغذی هستند، چربی‌های سالم و ویتامین‌های ضروری دارند و از همه مهم‌تر به حفظ زیبایی‌تان کمک زیادی می‌کنند.

در برابر آفتاب به‌خوبی از خود مراقبت کنید

البته نمی‌توانید اصلاً در معرض نور آفتاب قرار نگیرید، اما آسیب ناشی از پرتوهای مضر خورشید، برای پوست بسیار مضر است. حتماً دیده‌اید افرادی که زیاد زیر نور خورشید هستند، پوست خوبی ندارند. فن‌های مراقبت از پوست در برابر آفتاب را جدی بگیرید.

آب پیاز برای رشد مو

استفاده از پیاز به دلیل وجود مواد معدنی، ویتامین ها و خاصیت ضد عفونی کننده ای که دارد بسیار مفید است. همچنین پیاز سرشار از گوگرد است. می توانید از قرص گوگرد برای مو نیزاستفاده کنید. چراکه گوگرد اثر مثبتی بر روند رشد مو دارد.

بیشتر بخوانید :

برای حفظ سلامت بیشتر موهای خود مقاله "ساختمان مو و اصول مراقبت از آن" را مطالعه کنید.

منابع غذایی مفید برای سلامت پوست، مو و ناخن

در کنار انتخاب بهترین مکمل پوست مو ناخن بهتر است به منابع غذایی غنی و سرشار از مواد مغذی نیز توجه کنید تا تمامی ویتامین های مورد نیاز بدن را تأمین کرده و علاوه بر حفظ سلامتی و شادابی جوانی و زیبایی خود را نیز همواره داشته باید.

هویج: مواد غذایی سرشار از بتاکاروتن مانند هویج سرشار از آنتی ‌اکسیدان‌هایی است که خواص ضد پیری دارند ضمن این ‌که منجر به رشد بهتر مو و ناخن می‌شوند. بتاکاروتن موجود در اسفناج، کلم و نخود فرنگی و کاهو نیز همین خاصیت را دارد.

گوجه ‌فرنگی: این محصول فقط یک آنتی‌اکسیدان قوی نیست بلکه برای پوست خاصیت‌های زیادی دارد. گوجه ‌فرنگی سرشار از ویتامین ث، کاروتنوئیدها، لیکوپن و بتاکاروتن است. مصرف غذاهای سرشار از کاروتنوئیدها منجر به حفاظت از پوست در برابر آفتاب ‌سوختگی می‌شود به ‌ویژه اگر با ویتامین ای ترکیب ‌شده باشد.

زغال ‌اخته: دارای بالاترین خواص آنتی ‌اکسیدانی است که به مبارزه با رادیکال‌های آزاد و دیگر تأثیرات پیری روی بدن می‌رود. زغال ‌اخته همچنین قابلیت مبارزه با آکنه را دارد.

بلغور جو: این محصول سرشار از مس، روی و ویتامین‌های گروه ب است که به رشد ناخن‌های سالم کمک می‌کند. روی نیز یک ابزار قدرتمند برای مبارزه با آکنه است و التهاب را کاهش می‌دهد.

لوبیا: سرشار از پروتئین، بیوتین و روی است که نقش مهمی در ضخیم‌تر شدن ناخن‌ها دارد. بیوتین موجود در آن نیز منجر به تقویت موها می‌گردد. لوبیا غنی از فیبر، پروتئین، روی و آنتی ‌اکسیدان‌ها است که می‌تواند کلاژن تولید کند و منجر به درخشندگی پوست گردد.

دلیل مصرف قرص تقویت پوست و مو

اهمیت استفاده از مکمل‌های پوست، مو و ناخن

گرچه ما می‌توانیم با پیروی از یک رژیم غذایی صحیح و متعادل، سلامت و زیبایی بخش‌های مختلف بدن و از جمله پوست، مو و ناخن خود را تا حد زیادی بهبود بخشیم، ولی گروهی از متخصصین معتقدند که بهتر است همه افراد در کنار یک برنامه غذایی متعادل و سرشار از میوه‌ها و سبزیجات، از یک مکمل مناسب برای پوست، مو و ناخن استفاده کنند. دلایل آن‌ها به شرح زیر است:

 • مکمل‌ها مواد مورد نیاز پوست، مو و ناخن را به‌صورت یکجا و در یک وعده فراهم می‌کنند بدون آنکه مجبور باشید مقدار زیادی کالری دریافت کنید.
 • غلظت مواد مورد نیاز پوست، مو و ناخن در این مکمل‌ها، برحسب نیاز سلول‌های بدنتان تنظیم شده است، بنابراین مجبور به اندازه ‌گیری و دغدغه فکری در این مورد ندارید.
 • برخی از ریز مغذی‌های موجود در مکمل‌های پوست، مو و ناخن را نمی‌توانید از طریق مواد غذایی کسب کنید. مثلاً برای دریافت لیکوپن شما باید چندین جعبه گوجه مصرف کنید! و یا برخی از مواد و حتی عصاره‌های گیاهی به‌کار رفته در این مکمل‌ها، ممکن است مصرف خوراکی نداشته باشند، ولی سرشار از مواد مفید و آنتی ‌اکسیدان‌ها باشند.
 • استفاده از مکمل‌های پوست، مو و ناخن باعث عملکرد بهتر محصولات مراقبت از پوست، مو و ناخن نیز می‌شوند. محصولات آرایشی بهداشتی باعث ترمیم لایه‌های خارجی این بافت‌ها شده و مکمل‌ها نیز از درون آن را تغذیه می‌کنند؛ بنابراین نتیجه‌ای که شما خواهید دید بسیار ایده‌آل خواهد بود. انتخاب مکمل برای ریزش مو بسته به ویژگی های مو و الگوی ریزش موی شما دارد.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال محصولات مراقبت از پوست و موی خود هستید لیست محصولات "محصولات مراقبت پوست و مو" شوند.

بهترین مکمل برای سلامت پوست مو ناخن کدام است؟

انواع مختلفی از مکمل های ایرانی و خارجی برای بهبود سلامت پوست مو و ناخن در بازار موجود است. تنوع این محصولات به حدی است که گاهی انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. در ادامه بهترین مکمل های پوست مو ناخن ارائه شده است که می توانید با کلیک بر روی نام هر یک از آنها، به صفحه مربوطه مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید:

خرید قرص هیرویت

 • قرص هیرویت Hairvit

مکمل تقویت مو هیرویت ساخت شرکت هلث اید انگلیس بوده و به افراد بالای 16 سال توصیه می‌گردد. این قرص پرپشت کننده مو حاوی تمامی مواد معدنی و ویتامین ضروری بدن است که رشد موها و سلامت عمومی بدن را با دور کافی و فرمولی قابل جذب توسط بدن تأمین می‌کند. یکی از دلایل اصلی محبوب و پرفروش بودن این محصول افزایش سرعت رشد موها و پر پشت کننده و ضخیم کننده است. مصرف کپسول هیرویت به افرادی که ریزش موی کنترل نشده دارند، در رژیم‌های غذایی خود دچار کمبودهای تغذیه‌ای هستند و مدتی را تحت فشار عصبی و استرس هستند توصیه می‌گردد. تنها با مصرف یک عدد قرص به هنگام صبحانه می‌توانید ریزش موی خود را متوقف و سلامت و شادابی را به موهای خود باز گردانید.

 بیشتر بخوانید :

برای بررسی قیمت و ترکیبات موجود در هیرویت وارد صفحه "قرص هیرویت" شوید.

در واقع ویتامین‌های موجود در هیرویت کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها و سلامت عمومی بدن را با دوز کافی و فرمی قابل جذب توسط بدن تأمین می‌کند. میزان مصرف این مکمل روزانه یک عدد به مدت سه ماه است و پس از گذشت سه ماه می‌توان مصرف هیرویت را به مدت ۳ تا ۶ ماه متوقف کرده و دوباره مصرف آن را آغاز کنید.

چنانچه به دنبال مکمل کامل جهت تقویت ریشه موهای خود هستید ما مصرف قرص هیرویت را پیشنهاد می‌کنیم این مکمل می‌تواند منبع بسیار مناسبی جهت جلوگیری و درمان ریزش موها باشد به خصوص در افرادی که دلیل اصلی ریزش موی آنان کمبود ویتامین و فقر مواد معدنی ضروری جهت رشد موها است.

خرید قرص ریجن دایت

 • کپسول ریجن دایت یک مکمل عالی برای مو و ناخن شما

قرص ریجن دایت اسی ساخت ایتالیا به غذای مو معروف است و تمامی ویتامین و مواد معدنی پوست، مو و ناخن را در اختیار بدن قرار می‌دهد و به دلیل آهسته رهش بودن ماندگاری بیشتری در بدن دارد.. معمولاً پزشکان پس از انحام عمل کاشت مو مصرف ریجن دایت را به افراد پیشنهاد می‌کند تا با تغذیه فولیکول مو به دلیل تأمین مواد معدنی مورد نیاز بدن موهای زیبا و پرپشت را به مرور زمان برای شما به ارمغان می‌آورد.

از فواید اصلی بهترین قرص رشد مو می‌توان به تقویت پوست و پیشگیری از پیری زودرس، بهبود بافت بدن، کاهش التهاب پوست سر، افزایش سرعت رشد و ضخامت مو می‌باشد. برتری ریجن دایت نسبت به هیرویت و سایر مکمل‌های مشابه وجود ترکیبی به نام بیوتینکس که شامل متیونین و سیستئین و بیوتن است و این سه ترکیب به‌عنوان قرص غذای مو قوی‌ترین ویتامین و املاح مورد نیاز جهت بهبود سلامت مو و درمان ریزش مو می‌باشد.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به تازگی کاشت مو انجام دادند برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره این مکمل وارد صفحه "ریجن دایت" شوند.

طبق تحقیقات صورت گرفته به‌جز ریزش مو ارثی که درمانی برای آن وجود ندارد، مهم‌ترین علتی که موجب ریزش مو می‌شود اغلب ناشی از کمبود ریزمغذی‌های مفید برای رشد موها در رژیم غذایی است. ریجن دایت علاوه بر ویتامین‌ها و مینرالهای مؤثر برای تقویت موها حاوی ۲اسیدآمینه مهم متیونین و سیستئین است که نقش بسیار مهمی در تقویت رشد مو و ناخن دارد.

مزایای استفاده از کپسول ریجن دایت

 • جلوگیری از ریزش مو
 • تقویت مو و ناخن
 • کمک به سلامت پوست
 • مقابله با پیری پوست و جوانسازی آن
 • درمان موخوره

کپسول ریجن دایت چگونه از ریزش مو جلوگیری می‌کند؟

ترکیب مکمل پوست و مو کپسول ریجن دایت تا جایی برای تغذیه موها کامل است که به این مکمل، غذای مو گفته می‌شود. ریجن دایت حاوی همه ویتامین‌ها، مینرالها و اسیدآمینه‌هایی است که برای تقویت رشد مو ضروری هستند. این ترکیبات عبارت‌اند از:

ترکیب Biotinax

شامل ۳ اسیدآمینه متیونین و سیستین و بیوتین است که با تقویت کراتین مو و تنظیم چربی پوست سر ساختار مو را بهبود بخشیده و از ریزش موها جلوگیری می‌کنند.

 روی (Zinc)

زینک با خاصیت آنتی اکسیدانی بالا ریزش موی ناشی از تأثیرات بد محیطی را بهبود می‌بخشد و بافت‌های آسیب ‌دیده را ترمیم می‌کند.

مس (Copper)

مس با تولید ملانین رنگ طبیعی موها را حفظ کرده و از سفیدی زودرس موها جلوگیری می‌کند.

سلنیوم (Selenium)

سلنیوم با خاصیت آنتی اکسیدانی بالا اثرات ناشی از رادیکال‌های آزاد که باعث پیری زودرس سلول‌های پوست و مو می‌گردد را خنثی می‌کند.

ویتامینE

ویتامینE باعث تقویت رشد مو شده و مانع تأثیرات مخرب استرس اکسیداتیو بر روی موها و درنتیجه ریزش مو می‌شود.

ویتامینB6

B6 یکی از ویتامین‌هایی است که با مکانیسم‌های مختلف نقش مهمی در حفظ سلامت پوست و مو دارد.

ویتامین B5

B5 با احیاء موها باعث شادابی موها شده از ریزش مو و موخوره جلوگیری می‌کند. این ویتامین همچنین حالت پذیری موها را بهبود می‌بخشد.

فولیک اسید

فولیک اسید یک ویتامین بسیار مهم برای تسریع رشد سلول‌های مختلف ازجمله موها است که باعث پرپشتی موها می‌شود.

خرید قرص زینک پلاس یورو ویتال

 • قرص زینک پلاس 10 یورویتال 

همانطور که از نام این محصول پیداست این مکمل حاوی زینک 10 میلی گرم است و از آنجایی که زینک یک ماده ضروری مورد نیاز بدن است باید به میزان لازم در بدن تأمین گردد به علاوه اینکه خواص بسیار زیادی هم برای بهبود سلامت عمومی بدن از جمله تقویت سیستم ایمنی و سلامت پوست، مو و ناخن دارد. این مکمل به عنوان یکی از بهترین مکمل‌های زینک پلاس شناخته شده و از جمله مهم‌ترین فواید این مکمل مهم می‌توان به افزایش رشد جسمی و ذهنی، تقویت قدرت بارداری و رفع خستگی روزانه اشاره کرد. این محصول ساخت کشور آلمان بوده و بسیاری از پزشکان از این مکمل تقویتی در جهت درمان و پیشگیری از ریزش موها استفاده می‌کنند.. بهتر است این مکمل را روزانه 1 عدد به همراه وعده غذایی میل شود و برای تأثیر گذاری بیشتر 3 تا 6 ماه مصرف گردد.

بیشتر بخوانید :

برای افزایش تقویت سیستم ایمنی و بهبود سلامت پوست، مو و ناخن خود صفحه "زینک پلاس یورو ویتال" را بررسی نمایید.

خرید اینترنتی رینفولتیل

 • شامپو آبی رینفولتیل 200 میلی لیتر  Rinfoltil

شامپوی رینفولتیل یک محصول ایتالیایی است که بر پایه گیاهان دارویی، ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها تهیه ‌شده است. از مواد و ترکیبات اصلی این شامپو می‌توان به عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای، عصاره گیاه گلیکولیک،اسیدهای چرب لیمو اشاره کرد. شامپو رینفولتیل آبی قابل‌ استفاده برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد و در بازار هم رینفولتیل زنانه و هم رینفولتیل مردانه موجود می‌باشد. از ویژگی‌های بارز شامپو رینفولتیل می‌توان به جلوگیری از ریزش موهای ضعیف شده، افزایش ‌دهنده ضخامت و استحکام تارهای مو و همین ‌طور پاک ‌سازی و آماده‌ سازی پوست سر اشاره کرد. توصیه می‌شود برای گرفتن نتیجه بهتر می‌توانید شامپو رینفولتیل را همراه با قرص‌های خوراکی و لوسیون های رینفولتیل استفاده کنید.

 • کپسول رینفولتیل یعنی خداحافظ ریزش مو!

در ترکیب کپسول ضد ریزش موی رینفولتیل ویتامین‌ها و ریزمغذی‌هایی بکار رفته است که همگی با تغذیه موها باعث تقویت رشد مو شده و از ریزش موی غیر ارثی جلوگیری می‌کنند. مصرف رینفولتیل باعث تقویت، افزایش ضخامت و استحکام موها شده و ریزش موهای نازک و ضعیف را متوقف می‌کند.

مزایای استفاده از قرص رینفولتیل

 • تقویت موها و درمان ریزش مو
 • محافظت از موها در مقابل آسیب‌های محیطی
 • تنظیم چربی پوست و تقویت پیاز مو
 • رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش مو

رینفولتیل چگونه از ریزش مو جلوگیری می‌کند؟

فرمول خاص رینفولتیل بیشتر حاوی عصاره‌های گیاهی است که از ریزش مو جلوگیری می‌کنند و ترکیب این عصاره‌های گیاهی با مواد معدنی و ویتامین‌ها فرمولاسیون بی‌نظیر کپسول رینفولتیل را تشکیل می‌دهد. ازجمله این ترکیبات فعال می‌توان به عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای، عصاره خشک چای سبز و آمینواسیدها اشاره کرد که باعث تقویت رشد مو شده و از ریزش موها پیشگیری می‌کند. خواص مواد تشکیل ‌دهنده قرص رینفولتیل به شرح زیر است:

 • عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای (Saw Palmetto)

عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای غنی از فیتواسترول ها و همچنین اسیدهای چربی است که آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز که هورمون تستسترون را به دی هیدرو تستسترون تبدیل می‌کند و درنتیجه باعث ریزش موها می‌شود را متوقف می‌کند.

 • عصاره خشک چای سبز (Green Tea) 

عصاره خشک چای سبز با تنظیم فعالیت آندروژن ها در بدن و همچنین مهار آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز رشد پیاز مو را تنظیم و تقویت کرده و از ریزش مو پیشگیری می‌کند.

 • آمینواسید سیستئین و لیزین

این دو اسیدآمینه با خاصیت آنتی اکسیدانی و همچنین با وجود سولفور در ساختار خودشان از تولید کراتین که مهم‌ترین عنصر تشکیل ‌دهنده ساختار موها است حمایت کرده و رشد موها را تقویت می‌کنند.

 • مینرال ها

مینرال های بکار رفته در ترکیب رینفولتیل به ‌صورت شلات هستند تا کارایی بالاتری ارائه دهد. شلات های بکار رفته در ترکیب این قرص عبارت‌اند از شلات زینک، شلات مس و شلات سلنیوم پروتئینات که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بالا بوده، رنگ طبیعی موها را حفظ کرده و مانع سفید شدن زودرس موها می‌شوند.

 • ویتامین‌ها

ویتامین‌های بکار رفته در ترکیب بهترین مکمل ریزش مو رینفولتیل شامل ویتامین C، نیکوتینامید، پانتوتنات و بیوتین است که همگی نقش مهمی در تقویت موها و جلوگیری از ریزش مو دارند.

خرید اینترنتی ایمدین

 • قرص ایمدین Imedeen

ایمدین تایم پرفکشن (IMEDEEN Time Perfection) مؤثرترین قرص ضد پیری و جوان ‌سازی ساخت کشور دانمارک است. این محصول مناسب افرادی است که بیشتر در معرض آلودگی‌ها و اشعه‌های مضر نور خورشید قرار دارند و به‌ طور کل نگران پیر شدن پوست خود هستند. فرمولاسیون منحصربه‌ فرد و بسیار مؤثر قرص ایمدین تایم پرفکشن باعث ‌ترمیم و جوان ‌سازی عمیق پوست از لایه‌های زیرین آن شده و چین ‌و چروک‌های آن را برطرف می‌کند و همین ‌طور منجر به کاهش عروق سطحي قابل ‌رؤیت پوست و لک‌های ناشي از افزایش سن، بازداشتن اجزاي پوست از تخريب و بهبود بخشيدن به ساختار پوست و در آخر روشن، شاداب و جوان‌تر شدن پوست شما می‌شود و جوانی را به پوست شما هدیه می‌کند.

کسانی که این قرص‌ها را استفاده می‌کنند، کاهش ۴ تا ۵ درصدی چروک ریز و کاهش بیش از ۲۰ درصدی چروک درشت در آنها مشاهده می‌شود. همچنین ضخامت و رطوبت پوست این افراد نسبت به قبل بهتر می‌شود و ۳۸ درصد کاهش از دست دادن آب در این افراد گزارش شده است. در ضمن ۲۱ درصد از رنگدانه‌های پوست این افراد نیز کاهش یافته و در نتیجه، پوستی روشن‌تری پیدا کرده‌اند.شرکت سازنده اعلام کرده این مکمل قادر است پس از سنین ۴۰ سالگی، سبب کاهش چین و چروک شود و هم چنین قادر است آثار خطوط بیانی را به کل محو کند. آقایانی هم که علاقه مندند شاداب و سرحال باشند می‌توانند از ایمدین استفاده کنند. میزان مصرف آن روزانه 2 عدد قرص ایمدین صبح و شب و یا دو قرص هم زمان با هم به همراه یک لیوان آب میل شود. برای تاثیر بیشتر این محصول توصیه می شود، درمان کامل به مدت 1 سال انجام گیرد.

خرید فارماتون اصل

 • کپسول ژریاتریک فارماتون 100 عددی و 30 عددی

فارماتون (Pharmaton) نام یک مولتی‌ ویتامین سوئیسی است که این مکمل کاملاً طبیعی بوده و نیاز بدن به انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و ریزمغذی‌ها را تأمین می‌کند و انرژی فرد را از نظر جسمی و ذهنی افزایش می‌دهد. فرمولاسیون این مکمل به‌ گونه‌ای است که به‌خوبی خستگی و استرس را در افراد برطرف می‌کند و قدرت تمرکز و حافظه آن‌ها را که عمدتاً به دلیل وجود ترکیب DMAE می‌باشد بهبود می‌بخشد. ۲۰ نوع از مهم‌ترین ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب در مقادیری که نیازهای روزانه بدن انسان را تأمین کند در ترکیب فارماتون وجود دارد. از مهم‌ترین دلایل خرید فارماتون کمک به بهبود علائم عمومی ناشی از افزایش سن این محصول و همین ‌طور کمک به کاهش چربی خون می‌باشد. بیشتر افراد ژریاتریک فارماتون را در بازیابی توان بدن در دوره نقاهت پس از بیماری‌ها و اعمال جراحی مصرف می‌کنند. قیمت فارماتون اصل سوئیس در بازار دارای نوسان می‌باشد اما کیفیت این محصول همیشه حرف اول را میزند و مشتریان خودش را دارد. یکی دیگر از دلایل خرید اینترنتی کپسول فارماتون کمک به حفظ توان بدن پس از یک دوره رژیم‌های پزشکی و لاغری افراد می‌باشد.

خرید قرص هیرفولیک

 • قرص هیرفولیک بانوان ویتابیوتیکس مخصوص بانوان 60 عددی

هیرفولیک بانوان (Hairfollic Woman) محصول شرکت ویتابیوتیکس انگلستان است. هیرفولیک بانوان با دارا بودن ریزمغذی‌های مفید از موهای طبیعی شما حمایت می‌کند. هیرفولیک بانوان حاوی بیوتین، سلنیوم و روی و ویتامین‌هایی همچون D،E،C و ویتامین‌های گروه B و 26 ریزمغذی مفید برای سلامت پوست و مو است و همین امر منجر به کمک به حفظ سلامت و جلوگیری از ریزش مو می‌شود. هیرفولیک بانوان برای مصرف خانم‌ها در سنین 35 تا 60 سال بسیار مفید است. یکی از مهم‌ترین دلایل خرید اینترنتی قرص هیرفولیک قدرت انتقال مستقیم مواد مغذی از طریق خون به ریشه مو است.

 • قرص سیستین ب 6 رازک ایرانی 60 عددی

سیستین ب 6 ایرانی رازک (Razak Cystin B6 Zink) قرص پوست و مو و یک مکمل عالی جهت تأمین ال-سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک موردنیاز بدن می‌باشد. قرص سیستین B6 زینک رازک از ترکیب ال-سیستین، ویتامین B6، آرژنین و روی تشکیل شده است. این مکمل موجب رشد مو در آقایان و بانوان می‌شود. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است. امروزه اولین دارویی که هر پزشک متخصص پوست و مو به بانوانی که بعد از زایمان دچار ریزش مو شده‌اند تجویز می‌کند مصرف قرص سیستین Cystine B6 به همراه قرص اکوفان می‌باشد. همچنین می‌توانید با استفاده از با استفاده هم ‌زمان از لوسیون سیستین ب 6 CYSTINE B6 LOTION محصول شرکت بایول-بایورگا BAILLEUL-BIORGA کشور فرانسه به همراه قرص سیستین Cystine B6 یک پکیج کامل ضد ریزش مو را برای مراقبت از موی خود داشته باشد.

قرص سیستین ب 6 رازک هم در درمان ریزش موی پراکنده، دوره‌ای و فصلی که اکثراً این نوع ریزش مو اکثراً در خانم‌ها دیده می‌شود و تحت تأثیرات مزمن مثل استرس، شوک عصبی، کاهش وزن، اختلالات هورمونی، تغذیه‌ای، آسیب‌های خارجی (رنگ، مش، فر، سشوار و غیره) و مصرف بعضی داروها ایجاد می‌شود و هم در درمان ریزش موهای مزمن که ریزش مزمن مو در مردان شایع‌تر از زنان است و با افزایش سن بیشتر می‌شود مؤثر می‌باشد. دقت داشته باشید که بیشتر از 4 عدد در روز مصرف این قرص پیشنهاد نمی‌شود.

بیشتر بخوانید :

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سیستین B6 و تاثیر آن بر درمان ریزش مو وارد صفحه "قیمت قرص سیستین b6 ایرانی" شوید.

خرید قرص سیستین ب6

 • قرص سیستین ب 6 بایول (فرانسوی) 60 عددی

سیستین ب 6 فرانسوی (Cysteine B6) یک مکمل بسیار مؤثر در بهبود سلامت مو و ناخن است که توسط شرکت فرانسوی بایول Bailleul تولید و عرضه می‌گردد. پروتئین اصلی تشکیل ‌دهنده مو و ناخن کراتین است که عناصر مورد نیاز برای ساخت این پروتئین، به مقدار مورد نیاز روزانه در مکمل سیستین ب 6 وجود دارد. در فرمولاسیون این مکمل، سیستین، آرژینین ویتامین B6 و روی وجود دارد و همچنین این قرص دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و با دارا بودن اسیدآمینه سولفوردار سیستئین سبب سنتز کراتین و در نتیجه افزایش قطر موها, تقویت رشد آن‌ها و استحکام بیشتر ناخن‌ها می‌گردد. علاوه بر این قرص سیستین حاوی ویتامین B6 و زینک است و با رساندن این مواد مفید به فولیکول مانع ریزش مو می‌شود. دقت کنید که این دارو به دلیل داشتن مواد فعال و یا غیر فعال برای افرادی که دچار آلرژی به‌خصوص آلرژی‌های دارویی هستند منع مصرف دارد.

بیشتر بخوانید :

پیشنهاد ما جهت مهار آنزیم ریزش مو و افزایش ضخامت تار موها بررسی صفحه "قیمت قرص سیستین b6 فرانسوی" است.

 • قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

سیستین ب 6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا یک مکمل ضد ریزش مو می‌باشد که با بالاترین کیفیت توسط کمپانی بایو فرمولا نوتریشن آمریکا تهیه می‌گردد. سیستئین برای سلامت پوست، سم‌ زدایی بدن و خواص آنتی ‌اکسیدانی (به لحاظ اینکه حاوی سولفور می‌باشد) و همچنین تولید کلاژن (مورد کاربرد برای انعطاف ‌پذیری و بافت پوستی), ضروری می‌باشد. مصرف روی در بهبود ریزش مو به اثبات رسیده است و امروزه کمبود روی را از علل مهم ریزش مو شناخته می‌شود. هم‌ افزایی سیستئین B6 و زینک ترکیبی مؤثر در جهت ریزش مو و افزایش ضخامت تارهای مو در آقایان و بانوان می‌باشد. محصول سیستئین B6 بایو فرمولا برای حفظ سلامت و استحکام ناخن‌ها نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مکمل‌هایی که امروزه از سمت پزشکان به کسانی که دچار ریزش مو شده‌اند توصیه می‌شود قرص سیستین Cystine B6 می‌باشد. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است. اسید آمینه غیر ضروری به ‌راحتی در بدن تولید می‌شود و بنابراین لازم نیست که در رژیم غذایی موجود باشد در صورتی ‌که اسید آمینه ضروری مانند سیستین در بدن ما در مقادیر کوچک و تنها در شرایط خاصی تولید می‌شود بنابراین باید از طریق رژیم‌های غذایی و یا مکمل‌ها به دست آید.

بخش دیگر از سیستین بدن را می‌توان با استفاده از مکمل‌ها تأمین نمود که قرص سیستین Cystine B6 یکی از این مکمل‌ها می‌باشد که علاوه بر سیستین دارای ویتامین B6 و روی (Zinc) می‌باشد. ویتامین B6 موجود در این قرص جهت جذب بالاتر سیستین و تقویت اثر روی می‌باشد و روی، فاکتوری لازم برای ساخت کراتین و جلوگیری از آنزیم مؤثر در ریزش مو می‌باشد. این موضوع را نیز می‌توان بیان نمود که امروزه اولین دارویی که هر پزشک متخصص پوست و مو به بانوانی که بعد از زایمان دچار ریزش مو شده‌اند تجویز می‌کند مصرف قرص سیستین Cystine B6 می‌باشد.

بیشتر بخوانید :

جهت افزایش رشد ناخن و موها مطالعه صفحه "قرص سیستین b6 آمریکایی" پیشنهاد می‌شود.

خرید قرص جوانساز دکتر مورد

 • قرص جوان کننده دکتر مورد  Murad Yiuth Builder Dietary

قرص ضد چروک د‌کتر مورد (Youth Builder Dietary SupplementMurad) جهت نگهداری و جوان سازی پوست ساخت کمپانی دکتر مورد کشور آمریکا می باشد. قرص جوان کننده ضد چروک مورد یک قرص کلاژن ساز است که باعث افزایش سفتی، لطافت و رطوبت پوست می گردد و در کاهش خطوط و چروک آن نیز مؤثر است. این مکمل با استفاده از یک فرمولاسیون کامل و بی نظیر، کلیه نیازهای بدن به ویتامین ها و ریز مغذی را تأمین کرده و با نگاهی ویژه به پوست و نیازهای آن جهت جوان ‌سازی و تأمین آب مورد نیاز پوست بکار می رود. این محصول به واسطه داشتن ان- استیل گلوگزامین و اثر مثبت آن روی بافت همبند باعث بهبود عملکرد و تأمین نیازهای روزانه فرد می گردد. بعلاوه ان‌ ـ استیل گلوکزامین دارای خاصیت کلاژن سازی قوی است. بنابراین بهترین قرص ویتامین برای پوست و مو باعث محو خطوط ظریف، کم شدن عمق چروک های عمیق، سفتی، شفافیت و نرمی پوست می شود. ترکیب ان ـ استیل گلوکزامین و نیاسین آمید در قرص Youth Builder باعث جلوگیری از لک های پیری و شفافیت پوست می‌گردد.

این قرص منحصر به فرد حاوی ویتامین C و E و آنتی اکسیدان های قدرتمندی است که باعث کند شدن روند پیری پوست شده و محتوی ترکیبات پیش ساز هیالورونیک اسید است که رطوبت و آب مورد نیاز پوست را تأمین کرده

بیشتر