مژه و ابرو 

نمایش 1 - 11 از 11 مورد
11 محصول وجود دارد.

تقویت مژه و ابرو

ضخامت تارهای مزه بسته به ژنتیک و جنس موهای شما دارد. برخی افراد با موهای ضخیم و مژه های پرپشت و مشکی به دنیا نیامده اند. بنابراین، نمی توان انتظار داشت که با روش های طبیعی بتوانند مژه های پر و قابل توجهی داشته باشند. اما هرکسی می تواند بهترین حالت را برای مژه و ابروی خود بوجود آورد. از ریزش، ضعیف شدن تار موها و کاهش تراکم جلوگیری نماید. انواع محصولات تقویت مژه و ابرو، برای بلند کردن تار موها، طولانی شدن چرخه عمر فولیکولها و همچنین تقویت و پرحجم تر شدن مژه ها و ابروها طراحی شده اند.

برخی از این محصولات محبوبیت بیشتری نسبت به سایر برندها یافته اند. دلیل آن هم اثرگذاری ویژه و نتایج مثبتی است که پس از دوره مصرف آنها مشاهده می شود. یکی از این محصولا سرم ابرو سریتا می باشد. این سرم در جهت تقویت ابروها، تحریک به رشد مجدد تارهای ریخته، ضخامت تارهای نازک شده و همچنین طولانی شدن دوره رشد تا ریزش تارهای ابرو می باشد و توانسته در بسیاری از موارد اثرات چشمگیر و قابل توجهی در پرپشت شدن ابروها داشته باشد.

انواع تقویت کننده ابرو

اثری که ابروهای خوش حالت، پرپشت و شاداب بر چهره دارد انکار ناشدنی است. بسیاری از افراد برای بهتر نشان دادن ابروها از انواع لوازم آرایشی مضر و یا روش های تتو و میکروبلیدینگ استفاده می کنند. با این وجود همچنان ابروهای طبیعی نمایی بهتر دارد. به همین خاطر تولید کنندگان محصولات بهداشتی و تقویتی، اقدام به تولید محلولهای تقویت ابرو و مژه کرده اند. به این صورت می توانید. انواع سرم، کرم، ژل و محلول های تقویتی که می تواند با تزریق مواد مغذی ویتامین و عناصر لازم برای رشد ابروها آنها را تحریک به رشد مجدد نماید.

سرم مژه چیست؟

سرم های مژه، محلول های سبک و غلیظی هستند که برای سلامت و پرتر شدن تارهای مژه استفاده می شوند. برخی از آنها در امتداد خط مژه بالایی با اپلیکاتور ظریف اعمال می شوند و برخی دیگر مانند ریمل مژه ها را شانه می کنند.

سرم ها با آبرسانی و تقویت مژه ها می توانند از شکستگی، خشک شدن، بد حالتی مژه ها جلوگیری کرده، ریشه مژه را تقویت کنند، مژه های ریخته شده را وادار به رشد مجدد نمایند و همچنین به رشد بیشتر و بلندتر شدن مژه ها نیز کمک کنند.

آیا می توان از سرم مژه برای ابرو استفاده کرد؟

اکثر سرم هایی که صرفا برای مژه تولید شده اند برای ابروها نیز بی ضرر هستند. با این وجود سرم مژه در مقدار متفاوت و با فرمولاسیون ویژه برای تماس نزدیکتر با چشم تولید شده اند و بهتر است که صرفا برای مژه ها استفاده شود. تمام سرم های تقویتی ابرو و مژه تشکیل شده از عناصر مقوی برای رشد موها است. بیوتین و ویتامین e در الب آنها مشترک است با این وجود فرمولاسیون ویژه مقدار سرم های مژه با سرم های ابرو متفاوت است. بهتر است شما تنها از سرم های برای ابرو و مژه مشترکا استفاده کنید که ممانعتی برای مصرف نداشته باشند و یا برروی آن ذکر شده باشد که این سرم مناسب مژه و ابرو می باشد.