مکمل کاهش اشتها 

در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 65 مورد
65 محصول وجود دارد.

داروهای سرکوب کننده اشتها

مکمل کاهش اشتها یا قرص‌های رژیمی با مهار احساس گرسنگی یا القاء احساس سیری به عنوان مکمل کاهش وزن و تناسب اندام به شما کمک می‌کنند. این مکمل‌ها می‌توانند برای افرادی که اضافه وزن زیادی دارند، مفید باشند. این محصولات را می‌توانید بدون نسخه از داروخانه‌ها خریداری کنید.

بیشتر افراد برای کاهش وزن به داروهای سرکوب کننده اشتها روی می‌آورند. دانشمندان اکنون دریافته‌اند که مهم‌ترین عامل کمک کننده به کاهش وزن، کنترل اشتها است. اکثر این مکمل‌ها با فرمولی چند منظوره ارائه می‌شوند تا به افراد کمک کنند سریع‌تر به وزن دلخواه خود برسند. ولی باید بدانید که کاهش اشتها به تنهایی برای رسیدن به اهدافی که در ذهن دارید، کافی نخواهد بود.

احساس گرسنگی امری طبیعی است و روشی است که بدن به شما می‌گوید به سوخت احتیاج دارد؛ اما اگر تازه غذا خورده‌اید ولی مجدداً اشتیاق به غذا پیدا کرده‌اید، احتمال افزایش وزن شما وجود دارد. در این مواقع داروهای سرکوب کننده اشتها می‌توانند به شما کمک کنند و مانع افزایش وزن شوند.

مکمل‌های کاهش اشتها همچون قرص اسلیم مکس در واقع نوعی داروی کاهش وزن هستند. آن‌ها روی میل مغز به غذا خوردن تأثیر می‌گذارند. این فرآورده‌های رژیمی می‌توانند احساس گرسنگی را کنترل کرده و یا باعث شوند شما با مصرف غذای کمتر سریع‌تر احساس سیری کنید. در نتیجه کالری کمتری دریافت کرده و وزن کم می‌کنید.

در رابطه با منافع مکمل کاهش اشتها بهتر است بدانید وقتی آن‌ها را همراه با تغییر سبک زندگی مانند رژیم غذایی مناسب و ورزش مورد استفاده قرار دهید، کاهش وزن بیشتری را تجربه خواهید کرد. این مسئله باعث افزایش انگیزه فرد برای رسیدن به وزن سلامت بدون تحمل رنج گرسنگی خواهد شد. در حال حاضر مصرف شربت کاهش اشتها و دمنوش کاهش اشتها در بین افراد بسیار متداول است.

بهترین کاهش دهنده اشتها

بهترین قرص کاهش اشتها

این مکمل‌ها به روش‌های مختلفی باعث کاهش اشتها می‌شوند و تقریباً می‌توان گفت مکانیسم هر مکملی متفاوت از دیگری است، اما چند مورد خاص وجود دارد که بیشتر این مکمل‌ها به صورت مشترک از آن استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال برخی از مکمل‌ها فقط بر کاهش اشتها تمرکز دارند. این بدان معنی است که مصرف آن‌ها فقط اشتهای شما را کاهش می‌دهد. سایر محصولات، به ویژه هنگامی که به دنبال بهترین کاهش دهنده اشتها هستید ممکن است مزایای بیشتری داشته باشند.

به طور کلی داروهای مهار  کننده اشتها کمک می‌کنند میل شما به غذا خوردن کاهش یابد. وقتی اشتهای شما کم است، به این معنی است که دیگر ولع‌های اواسط روز را تجربه نخواهید کرد. اغلب اوقات دلیل اصلی افزایش وزن افراد همین مورد است و با حذف این کالری‌های اضافی وزن شما به سرعت کاهش می‌یابد. یکی از این مکمل‌ها، قرص کاهش اشتها هزال است. هنگامی که یک مکمل کاهش اشتها مصرف می‌کنید متوجه خواهید شد که غذای مصرفی شما کاهش می‌یابد در نتیجه کالری کمتری در طول روز دریافت خواهید کرد.

فیبر به عنوان بهترین کاهش دهنده اشتها محسوب می‌شود و مهم‌ترین ماده اصلی مکمل‌های سرکوب کننده اشتها است؛ زیرا ثابت شده که فیبرها بر اشتها تأثیر می‌گذارد. فیبر یک کربوهیدرات غیر قابل هضم است که در بسیاری از غذاهایی که می‌خورید، وجود دارد. فیبر توسط بدن هضم نمی‌شود. در عوض در روده‌ها حرکت می‌کند و به تمیز کردن روده کمک می‌کند. مصرف فیبر همچنین باعث می‌شود که در مقایسه با وعده غذایی فاقد فیبر احساس سیری بیشتری داشته باشید.

مواد دیگری نیز ممکن است به این مکمل‌ها اضافه شود. به عنوان مثال، برخی از مکمل‌ها از مواد محرک برای سرکوب بیشتر اشتهای شما استفاده می‌کنند. این مکمل‌ها همچنین می‌توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند و انرژی بیشتری تولید کنند؛ بنابراین وقتی انرژی بیشتری برای تمرین دارید کالری‌های اضافی بیشتری می‌سوزانید. در نتیجه بدون تلاش چشمگیر می‌توانید به وزن دلخواه خود دست یابید.

مصرف قرص کاهش اشتها برای چه افرادی مفید است؟

مکمل‌های کاهش اشتها ممکن است برای همه مفید نباشند. قبل از بررسی اینکه این نوع مکمل برای شما مناسب است یا نه، باید چند مورد را در نظر بگیرید. درک این نکته مهم است که مهار کننده اشتها یک قرص جادویی نیست. این قرص‌ها نمی‌توانند به شما کمک کند پس از سال‌ها ناکامی، ناگهان لاغر شوید.

مکمل کاهش اشتها یک مکمل غذایی است که فقط قادر به تکمیل یک برنامه کاهش وزن است؛ بنابراین برای کاهش وزن، شما باید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید. این یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در هنگام کاهش وزن به آن توجه کنید.

اگر بیش از حد کالری مصرف کنید و غذای ناسالم بخورید خطر ابتلا به بیماری‌های خاص در شما افزایش می‌یابد. برای کاهش وزن نیاز به کاهش کالری دریافتی دارید. این بدان معناست که شما باید کالری کمتری نسبت به میزان کالری که هر روز می‌سوزانید، دریافت کنید. یک داروی کاهش اشتها می‌تواند در چنین شرایطی به شما کمک کند.

 این محصولات می‌توانند با کنترل اشتها به کاهش میل شما به غذا و مصرف بی رویه و پرخوری کمک کنند. این بدان معناست که احساس گرسنگی نخواهید داشت و این مسئله به نوبه خود باعث می‌شود که راحت‌تر از برنامه کاهش وزن خود پیروی کنید.

بنابراین اگر از قبل رژیم غذایی و برنامه ورزشی را دنبال کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از داروهای مهار کننده اشتها سریع‌تر به وزن دلخواه خود برسید. داروهای کاهش اشتها همچنین می‌توانند در مواردی که بعد از صرف غذا احساس سیری نمی‌کنید، مفید باشند و در اواخر روز از مصرف میان وعده‌های ناسالم جلوگیری ‌کنند.

بیشتر بخوانید :

برای مشاهده بهترین"مکمل چربی سوز" کلیک کنید.

مزایای مصرف مکمل کاهش اشتها چیست؟

اگر تصمیم دارید یک مکمل کاهش دهنده اشتها را امتحان کنید، مزایای مختلفی وجود دارد که ممکن است بتوانید آن‌ها را تجربه کنید. برخی از مزایا مربوط به یک فرد خاص است، اما برخی دیگر ممکن است عمومی‌تر باشد.

بسیاری از مکمل‌های کاهش اشتها نسبتاً مقرون به صرفه هستند. قیمت این مکمل‌ها بعضی اوقات از قرص‌های چربی سوز و کاهش وزن پایین‌تر است. این بدان معنی است که این مکمل‌ها با هزینه کمتری به کاهش وزن شما کمک می‌کنند. این مکمل‌ها کمک می‌کنند تا احساس سیری بیشتری داشته باشید و به شما اطمینان می‌دهند که می‌توانید ولع مصرف غذا را در خود کنترل کنید.

بسیاری از داروهای مهار کننده اشتها حاوی مواد اضافی هستند که ممکن است به مؤثرتر کردن برنامه کاهش وزن فعلی شما کمک کنند. به عنوان مثال این مکمل‌ها علاوه بر کاهش اشتهای شما چربی سوزی را نیز تسریع می‌کند.

انواع مختلفی از مکمل‌ها برای کمک به کنترل اشتها وجود دارد. حتی محصولات ویژه‌ای نیز برای افرادی که معده حساس دارند در دسترس است. اگر نسبت به کافئین حساسیت دارید، می‌توانید گزینه‌های بدون کافئین را استفاده کنید.

عوارض قرص کاهش اشتها

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که افراد به دنبال داروی گیاهی کاهش اشتها هستند این است که از عوارض جانبی داروهای تجویزی در امان باشند. چراکه مکمل های کاهش اشتها همگی از عناصر و ترکیبات کاملا گیاهی که در چربی سوزی و ایجاد حس سیری مؤثر هستند تشکیل شده است. کاهش اشتها با گیاهان دارویی یکی از بهترین راه‌ها برای لاغری است. مطمئناً داروهای زیادی وجود دارد که پزشک می‌تواند جهت کمک به کاهش وزن برای شما تجویز کند، اما این داروها ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند و با ایجاد تغییرات شدید در متابولیسم بدن دچار ریزش مو، مشکلات معده و حتی لاغری شدید شوید. در ادامه به بررسی برخی از این عوارض پرداخته خواهد شد:

  • ریزش موی غیرطبیعی

کاهش سطح مواد مغذی بدن و لاغری یکباره می تواند اثرات شدیدی برروی بدن بگذارد. شوک وارد شده برروی پوست و مو مشخص تر هستند. ریزش موی شدید، لاغری صورت و ایجاد خطوط عمیق براثر استفاده از مواد نامرغوب و شیمیایی لاغر کننده از عوارضی است که برای افرادی که در پی لاغری هستند بوجود می آید. برای پیشگیری از چنین عوارضی در درجه اول استفاده از مکمل های مرغوب و معتبر، همچنین استفاده از مکمل های تقویتی همچون بیوتین و کلاژن برای جلوگیری از بروز چین و چروک در چهره و ریزش موی شدید توصیه می شود.

  • درد معده و حالت تهوع

محصولات طبیعی به طور کلی در مقایسه با داروهای تجویز شده برای کاهش وزن گزینه ایمن‌تری محسوب می‌شوند حتی اگر سرعت اثرگذاری آنها نسبتا کندتر باشد. البته این بدان معنا نیست که شما هیچ گونه عارضه جانبی را تجربه نخواهید کرد. درد معده و حالت تهوع متداول‌ترین عوارض جانبی است که افراد هنگام استفاده از داروهای ضد اشتها تجربه می‌کنند. همچنین مواردی وجود دارد که افراد دچار سرگیجه می‌شوند.

برخی از داروهای مهار کننده اشتها باید در زمان‌های مشخصی مثلاً باید بعد از بیدار شدن از خواب و یا قبل از ناهار مصرف شوند. مصرف این محصولات طبق دستور العمل می‌تواند تأثیر بیشتری داشته باشد. از مصرف بیش از حد این مکمل‌ها خودداری کنید زیرا ممکن است عوارض جانبی جدی در پی داشته باشند.

داروی گیاهی کاهش اشتها 

بسیاری از عصاره‌های گیاهی طبیعی وجود دارد که ممکن است بر روند تنظیم اشتها در بدن شما تأثیر بگذارد. برخی از شرکت‌ها از فرمول‌های منحصر به فردی استفاده می‌کنند که چندین ماده را با هم ترکیب می‌کند و راهی مؤثر برای سرکوب اشتها ارائه می‌دهند. اغلب افراد استفاده از داروی گیاهی کاهش اشتها برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری را ترجیح می‌دهند. در ترکیبات این محصولات عصاره چای سبز و قهوه سبز به فراوانی یافت می‌شود.

  • عصاره چای سبز و دانه‌های قهوه سبز

یکی از ترکیبات مهارکننده اشتها معمولاً باید فیبر باشد. به نظر می‌رسد ترکیبی از عصاره چای سبز و دانه‌های قهوه سبز نیز به‌خوبی با هم کار می‌کنند. در بهترین داروهای سرکوب کننده اشتها معمولاً این دو ماده به همراه فیبر استفاده می‌شوند. از مواد محرک نیز اغلب در  استفاده می‌شود. این ترکیبات به عنوان یک عنصر اضافی به شما کمک می‌کنند سریع‌تر وزن کم کنید. 

بیشتر بخوانید :

برای مشاهده تمامی محصولات داروبوم بررسی صفحه "خرید داروی آنلاین" پیشنهاد می‌شود.

مکمل کاهش اشتها را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید انواع مکمل‌های کاهش وزن و کاهش اشتها را از سایت‌های اینترنتی و داروخانه‌ها به صورت حضوری یا خرید آنلاین تهیه کنید. این محصولات در داروخانه آنلاین داروبوم نیز موجود هستند و شما می‌توانید با خرید اینترنتی به راحتی آن‌ها را تهیه نمایید. علاوه بر این بهترین قرص چربی سوز شکم و پهلو و قرص لاغری صورت را نیز می‌توانید به صورت آنلاین سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل خودتان تحویل بگیرید.برای تهیه بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه نیز می‌توانید با کارشناسان داروبوم مشورت کنید.

بهترین مکمل کاهش اشتها

برای کاهش اشتها چه بخوریم؟

دغدغه بسیاری از افراد این است که برای کاهش اشتها چه بخوریم؟ شما می‌توانید برای کم کردن اشتها خود از مکمل‌های کاهش دهنده اشتها کمک بگیرید این مکمل‌ها اغلب به صورت شربت کاهش اشتها یا قرص کاهش اشتها در داروخانه‌ها عرضه می‌شوند. استفاده از قرص کاهش اشتها در بزرگسالان بیشتر دیده می‌شود اما قرص کاهش اشتها برای کودکان نیز وجود دارد. 

ترکیبات موجود در قرص کاهش اشتها برای کودکان مناسب با سیستم بدنی ‌آن‌ها طراحی شده است و با دیگر قرص کاهش اشتها که توسط بزرگسالن مصرف می‌شود متفاوت است. در ادامه به معرفی بهترین محصولات کاهش دهنده اشتها خواهیم پرداخت:

  • کپسول اسلیم می نچرال ورد 60 عددی

یک مکمل گیاهی، ساخت آمریکا یک مکمل عالی برای کاهنش اشتها و چربی سوزی است. این مکمل به دلیل ترکیبات گیاهی خود عوارض جانبی به دنبال نخواهد داشت. کپسول اسلیم می در کاهش بافت چربی، کاهش چربی خون، افزایش متابولیسم، حفظ سلامت عمومی بدن، کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی، جلوگیری از ایجاد سرطان و... بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید :

جهت بررسی اطلاعات کامل‌تر  نسبت به  "کپسول اسلیم می نچرال ورد 60 عددی" کلیک کنید.

  • ساشه گلوکومانان ویت لاس سانکت برنهارد 42 ساشه

یک مکمل آلمانی که تاثیر بسزایی در کاهش وزن و لاغری دارد. ساشه گلوکامانان با ایجاد احساس سیری سبب کاهش اشتها شده و در نتیجه باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود. این محصول بسیار کم کالری است. گلوکومانان در کاهش چربی  و کلسترول خون نیز موثر است. این فرآورده در رفع یبوست و سم زدایی نیز موثر است. گلوکومانان در برطرف کردن آلرژی، سرفه، مشکلات پوستی، دیابت و چین و چروک پوست تاثر گذار است.

  • کپسول سلنداکر طبیعت زنده 60 عددی

اضافه وزن و چاقی یکی از معضلاتی هستند که امروزه اکثر افراد جامعه درگیر آن شده‌اند. سبک زندگی ناسالم، استفاده از فست فودها و غذاهای پرچرب، کم تحرکی، ورزش نکردن و... عواملی هستند که سبب انباشته شدن چربی‌ها و در نهایت چاقی افراد می‌شوند. چاقی و اضافه وزن سلامت بدن را دچار اختلال کرده و عوارض خطرناکی رو به دنبال خود دارد. از این رو لازم است کسانی که با این مشکل مواجه هستند هر چه سریع‌تر باید برای رسیدن به وزن مطلوب خود تلاش کنند. یکی از راه‌های کاهش وزن استفاده از مکمل‌های کاهش اشتها است. کپسول سلندا کر یک مکمل کاهش اشتها بسیار خوب است که سبب لاغری و کاهش ورزن می‌شود. این مکمل کاملا گیاهی بوده و افراد گیاهخوار نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :

برای اطلاع از قیمت و دیگر خواص "کپسول سلنداکر طبیعت زنده 60 عددی" کلیک کنید.

  • پودر اسلیم لست کارن 300 گرم

یک مکمل لاغری ایرانی ساخت شرکت کارن است که به صورت پودر می باشد و بلع آن بدون احساس ناراحتی خواهد بود. این محصول حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه است که با ترکیات منحصر به فردی که دارد باعث القاء احساس سیری در شما می شود و به کاهش وزن و تناسب اندام شما کمک می کند. پودر اسلیم لست کارن فاقد هرگونه ماده دارویی و شیمیایی است بنابراین با مکانیسم های طبیعی به کاهش وزن کمک می‌کند.

بيشتر بخوانيد :

برای اطلاع از قیمت و دیگر خواص اسلیم لست کلیک کنید.