ضد نفخ و ضد اسپاسم 

نمایش 1 - 13 از 13 مورد
13 محصول وجود دارد.

مکمل ضد نفخ و اسپاسم چیست؟

مکمل های ضد نفخ و اسپاسم گروهی از داروها هستند که برای رفع مشکلات هضم استفاده از مکمل گوارشی مخصوص بزرگسالان و کودکان تولید و به بازار عرضه می‌شوند. نفخ و اسپاسم ناراحتی های گوارشی شایعی هستند که بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

تولید گاز در سیستم گوارش بخشی از روند طبیعی هضم غذا است. خلاص شدن از شر گاز اضافی با آروغ زدن و یا دفع روده ای نیز امری طبیعی است. ولی اگر گاز در سیستم گوارشی ما گیر بیفتد یا به خوبی دفع نشود ممکن است باعث نفخ و اسپاسم شود.

نفخ و اسپاسم ممکن است ناشی از خوردن غذاهایی باشد که احتمال تولید گاز بیشتری دارند. اغلب اوقات تغییرات نسبتاً ساده در عادات غذایی می‌تواند گازهای آزاردهنده را کاهش دهد. برخی از افراد عرقیات ضد نفخ مانند عرق نعناع را برای رفع مشکل نفخ و اسپاسم مورد استفاده قرار می‌دهند.

برخی از بیماری های گوارشی مانند سندرم روده تحریک پذیر یا بیماری سلیاک نیز ممکن است علاوه بر علائم خاص باعث نفخ و اسپاسم شود. داروهای ضد نفخ و اسپاسم به همراه پروبیوتیک در این موارد نیز کمک کننده هستند. قطره ضد نفخ دایمتیکون یک داروی ضد نفخ معده است که پزشک برای افراد تجویز می‌کند. این فراورده معمولاً به عنوان ضد نفخ قوی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مکمل ضد نفخ و اسپاسم

انواع داروی ضد نفخ قوی و ضد اسپاسم گوارشی

داروی ضد نفخ قوی و ضد اسپاسم گوارشی را شما می‌توانید پس از تجویز پزشک از داروخانه ها و سایت‌های معتبر با خرید آنلاین یا حضوری تهیه نمایید. این داروها در انواع خارجی و ایرانی در دسترس هستند و به رفع نفخ و اسپاسم‌های دردناک کمک می‌کنند.

بیشتر بخوانید :

خرید قرص دایجستیو اید گلدن لایف داروی ضد نفخ قوی از داروخانه آنلاین داروبوم با بهترین قیمت.

  • کپسول ضد نفخ خارجی

کپسول کلگارد هولیستیکا و قرص دایجستیو اید نچرال ورلد دو مکمل ضد نفخ خارجی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را پس از تجویز پزشک از داروخانه ها تهیه کنید. این مکمل ها با اثرات ضد نفخ و اسپاسم به سرعت مشکلات گوارشی شما را برطرف می‌کنند.

  • قطره ضد نفخ

قطره کارمینت پورسینا و قطره خوراکی سوپرمینت باریج دو فراورده ایرانی برای رفع مشکل نفخ هستند. این قطره ها کاملاً گیاهی هستند و هیچ ماده شیمیایی در فرمولاسیون آن‌ها به کار نرفته است. قطره ضد نفخ با مکانیسم هایی مانند شل کردن اسفنکتر مری به خروج سریع تر گازهای گوارشی از معده کمک می‌کند. آیــبـروگُـل یک قطره ضد نفخ بزرگسالان گیاهی است که نفخ، اسپاسم و سوء هاضمه را به راحتی برطرف می‌کند.

  • قرص ضد اسپاسم

در حال حاضر انواع قرص های ضد اسپاسم گیاهی و شیمیایی در بازار موجود است و برای مشکلات مختلف از جمله اسپاسم های گوارشی و عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیوسیامین و متوکاربامول رایج ترین داروهای ضد اسپاسم هستند.

بیشتر بخوانید :

ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما را از داروخانه آنلاین داروبوم خرید کنید.

  • قطره ضد نفخ نوزاد

ناراحتی گوارشی در نوزادان بسیار شایع است و از مهمترین علل بی قراری و گریه نوزادان می‌باشد. قطره کولی بیبی ادونسیس و قطره کولیکز ویتان را می‌توانید پس از تجویز پزشک برای رفع مشکلات گوارشی و نفخ نوزادان مورد استفاده قرار دهید. این فرآورده ها جزء مکمل های تخصصی دسته بندی می‌شوند.

شما می‌توانید انواع فراورده های ضد نفخ و اسپاسم، مکمل کودکان، مکمل گوارش و کلیه و مجاری ادرار را با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم سفارش دهید.