ضد نفخ و ضد اسپاسم 

نمایش 1 - 14 از 14 مورد
14 محصول وجود دارد.

مکمل ضد نفخ و اسپاسم چیست؟

مکمل های ضد نفخ و اسپاسم گروهی از داروها هستند که برای رفع مشکلات هضم تولید شده اند. نفخ و اسپاسم ناراحتی های گوارشی شایعی هستند که بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهند. این قبیل مکمل گوارشی هم مخصوص بزرگسالان و هم کودکان تولید و در داروخانه ها عرضه می‌شوند.

تولید گاز در سیستم گوارش بخشی از روند طبیعی هضم غذا است. خلاص شدن از شر گاز اضافی با آروغ زدن و یا دفع روده ای نیز امری طبیعی است. ولی اگر گاز در سیستم گوارشی ما گیر بیفتد یا به خوبی دفع نشود ممکن است باعث نفخ و اسپاسم شود.

نفخ و اسپاسم ممکن است ناشی از خوردن غذاهایی باشد که احتمال تولید گاز بیشتری دارند. اغلب اوقات تغییرات نسبتاً ساده در عادات غذایی می‌تواند گازهای آزاردهنده را کاهش دهد. برخی از افراد عرقیات ضد نفخ مانند عرق نعناع را برای رفع مشکل نفخ و اسپاسم مورد استفاده قرار می‌دهند.

برخی از بیماری های گوارشی مانند سندرم روده تحریک پذیر یا بیماری سلیاک نیز ممکن است علاوه بر علائم خاص باعث نفخ و اسپاسم شود. داروهای ضد نفخ و اسپاسم به همراه پروبیوتیک در این موارد نیز کمک کننده هستند. قطره ضد نفخ دایمتیکون یک قرص نفخ معده است که معمولا پزشکان برای افراد تجویز می‌کنند. این فراورده معمولاً به عنوان ضد نفخ قوی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مکمل ضد نفخ و اسپاسم

انواع داروی ضد نفخ قوی و ضد اسپاسم گوارشی

شما می‌توانید انواع قرص ضد نفخ فوری و ضد اسپاسم گوارشی را بدون نیاز به نسخه پزشک از داروخانه های آنلاین یا حضوری تهیه نمایید. قرص ضد نفخ، کپسول، پودر، شربت و قطره از رایج ترین اشکال این فراورده های دارویی است. این مکمل ها برای بزرگسالان و کودکان به طور اختصاصی طراحی شده است. بسته به ترجیح فردی قابل خریداری است، اما قطره و شربت بیشتر مناسب نوزادان و کودکان است. معمولا شربت ضد نفخ برای هر دو گروه مورد استفاده قرار می گیرد، فقط مقدار مصرف دارو برای کودک یا بزرگسال متفاوت است.

خرید قرص دایجستیو اید گلدن لایف داروی ضد نفخ قوی از داروخانه آنلاین داروبوم با بهترین قیمت.

قرص ضد اسپاسم

در حال حاضر انواع قرص های ضد اسپاسم گیاهی و شیمیایی در بازار موجود است و برای مشکلات مختلف از جمله اسپاسم های گوارشی و عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیوسیامین و متوکاربامول رایج ترین داروهای ضد اسپاسم هستند.

بیشتر بخوانید :

ساشه پروبیوتیک بایوکید تک ژن فارما را از داروخانه آنلاین داروبوم خرید کنید.

قطره ضد نفخ

قطره کارمینت پورسینا و قطره خوراکی سوپرمینت باریج دو فراورده ایرانی برای رفع مشکل نفخ هستند. این قطره ها کاملاً گیاهی هستند و هیچ ماده شیمیایی در فرمولاسیون آن‌ها به کار نرفته است. قطره ضد نفخ با مکانیسم هایی مانند شل کردن اسفنکتر مری به خروج سریع تر گازهای گوارشی از معده کمک می‌کند. آیــبـروگُـل یک قطره ضد نفخ بزرگسالان گیاهی است که نفخ، اسپاسم و سوء هاضمه را به راحتی برطرف می‌کند.

قرص ضد نفخ بزرگسالان

قوی ترین قرص ضد نفخ برای بزرگسالان را می توان از ترکیبات آنها شناسایی کرد. این محصولات معمولا بر پایه گیاهان تهیه می شوند. در ترکیبات قرص ضد نفخ فوری گیاهانی مانند زیره سبز، انیسون، کرفس، رازیانه، زانیان و... موجود است که مشکلات گوارشی رایج مانند نفخ را برطرف کرده و به هضم بهتر و سریع تر غذا نیز کمک می کنند.

قطره ضد نفخ نوزاد

ناراحتی گوارشی در نوزادان بسیار شایع است و از مهمترین علل بی قراری و گریه نوزادان می‌باشد. قطره کولی بیبی ادونسیس و قطره کولیکز ویتان را می‌توانید بدون نیاز به نسخه پزشک برای رفع مشکلات گوارشی و نفخ نوزادان مورد استفاده قرار دهید. این فرآورده ها جزء مکمل های تخصصی دسته بندی می‌شوند.

شما می‌توانید انواع فراورده های ضد نفخ و اسپاسم، مکمل کودکان، مکمل گوارش و کلیه و مجاری ادرار را با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین داروبوم سفارش دهید.

قرص ضد نفخ ایرانی یا خارجی؟

با گشتی در سایت داروخانه های اینترنتی یا مراجعه به داروخانه های حضوری مشاهده خواهید کرد که انواع قرص ضد نفخ خارجی و ایرانی موجود است. در ادامه بهترین مارک های خارجی و ایرانی را معرفی خواهیم کرد.

قرص ضد نفخ خارجی

انواع دارو و قرص ضد نفخ خارجی در دسترس هستند و به رفع نفخ و اسپاسم‌های دردناک کمک می‌کنند. کپسول کلگارد هولیستیکا فرانسوی و قرص دایجستیو اید نچرال ورلد آمریکایی و قرص دایجستیو اید گلدن لایف استرالیایی سه نمونه از بهترین قرص ضد نفخ خارجی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را از داروخانه ها تهیه کنید. این مکمل ها با اثرات ضد نفخ و اسپاسم به سرعت مشکلات گوارشی شما را برطرف می‌کنند.

قرص ضد نفخ ایرانی

با توجه به اینکه لابراتورهای ایرانی مطرح اقدام به تولید قرص نفخ معده کرده اند می توان با خیال آسوده از کیفیت این محصولات آنها را خریداری کرد. کپسول دایان گستر فارما، قرص گاسترو آی بی اس برونسون و کپسول گرین کارمین باریج اسانس از نمونه های پرفروش در داروخانه هاست. 

سوالات متداول برای خرید قرص ضد نفخ فوری

برای درمان نفخ شدید روده ها مکمل های گیاهی مناسب است یا شیمیایی؟

برای از بین بردن نفخ بهتر است ابتدا داروهای گیاهی مانند قرص دایجستیو اید گلدن لایف را امتحان کنید اگر نتیجه بخش نبود به سراغ مکمل های شیمیایی مانند قرص دایجستیو اید نچرال ورلد بروید.

داروی ضد نفخ قوی چی خوبه؟

با بررسی قیمت و مشخصات مکمل های ضد نفخ داروبوم می توانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در صورتیکه سوال و ابهامی دارید می توانید با کارشناسان داروبوم تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.